Aleksandra Klich naczelną wszystkich redakcji marki „Wysokie Obcasy”

Informacja Prasowa - 31.05.2021
68

Aleksandra Klich naczelną wszystkich redakcji marki "Wysokie Obcasy"

Aleksandra Klich naczelną wszystkich redakcji marki „Wysokie Obcasy”

W czerwcu 2021 r. Aleksandra Klich zostanie redaktorką naczelną miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”. Jednocześnie nadal będzie kierować pracami redakcji „Wysokich Obcasów” oraz serwisu Wysokieobcasy.pl. Dotychczasowa szefowa „Wysokich Obcasów Extra” – Ewa Wieczorek pozostanie w zespole „Gazety Wyborczej”, wzmacniając zespół popularnego tygodnika „Wolna Sobota”.
Sierpniowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra”, które ukaże się w połowie lipca br., poprowadzi już nowa redaktor naczelna magazynu Aleksandra Klich. Rolę tę połączy z dotychczas pełnionymi – redaktorki naczelnej „Wysokich Obcasów”, ukazujących się z sobotnim wydaniem „Gazety Wyborczej”, a także serwisu internetowego Wysokieobcasy.pl.
 Aleksandra Klich stanie na czele redakcji marki „Wysokie Obcasy”. To tygodnik oraz serwis zaangażowane w sprawy kobiet, równości i różnorodności. „Wysokie Obcasy” to także miesięcznik oferujący dodatkowe inspiracje i przyjemność z lektury w ekskluzywnej formie. Powierzenie Aleksandrze Klich zarządzania wszystkimi redakcjami „Wysokich Obcasów” pozwoli na jeszcze lepsze zarządzanie treściami ukazującymi się pod szyldem marki oraz płynniejszą współpracę z autorami. Jestem pewna, że po świetnie odebranej zmianie w cotygodniowych „Wysokich Obcasach” i sukcesach serwisu Wysokieobcasy.pl w przyciąganiu kolejnych prenumeratorów, Aleksandra Klich wraz z redakcją przygotuje też atrakcyjne propozycje dla czytelniczek „Wysokich Obcasów Extra”. Będą one bardziej spójne z resztą świata „Wysokich Obcasów”, jednocześnie zachowując swój unikalny charakter luksusowego magazynu dla ambitnych kobiet – wyjaśnia Joanna Mosiej-Sitek, zastępca wydawcy „Gazety Wyborczej” i wydawczyni magazynów.
 
Poprzednia redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów Extra” – Ewa Wieczorek nadal będzie związana z „Gazetą Wyborczą”. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu magazynowemu wzmocni zespół „Wolnej Soboty”, popularnego weekendowego tygodnika „Wyborczej”.
Aleksandra Klich to dziennikarka i redaktorka, pracuje w „Gazecie Wyborczej” od 2000 r. W 2012 stworzyła „Magazyn Świąteczny” i pełniła funkcję jego szefowej do 2017 r., była też wicenaczelną dziennika od 2015 do 2019 r. W 2018 r. została szefową redakcji „Wysokich Obcasów” i jednocześnie Wysokieobcasy.pl.
Ewa Wieczorek była redaktorką naczelną miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” od września 2016 r. Wcześniej pracowała w zespole „Dużego Formatu”, a z „Wysokimi Obcasami” związana jest od początku ich istnienia, czyli od 1999 roku. Zajmowała stanowisko redaktorki tytułu, a przez siedem lat (2005-2012) była jego naczelną.
„Wysokie Obcasy” to sobotni magazyn „Gazety Wyborczej” tworzony z myślą o wymagających czytelniczkach i czytelnikach. Można w nim przeczytać o ważnych tematach społecznych, sprawach codziennych i tych niezwykłych, a także poznać historie kobiet – również tych niekoniecznie znanych z pierwszych stron gazet. Wiele miejsca redakcja poświęca też tematowi rodzicielstwa. Tygodnik jest dostępny razem z sobotnim papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej” i w aplikacji „Gazety Wyborczej”, a wszystkie ​teksty z magazynu ukazują się w serwisie Wysokieobcasy.pl.

„Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla młodych, ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikowane są w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe. Magazyn dostępny jest także w formie cyfrowej oraz w specjalnej aplikacji mobilnej.

Comments

comments

68
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...