Oferta pracy
Dodany 23.03.2023 Ważność 22.04.2023
Warszawa, mazowieckie Partner of Promotion Sp. z o.o.

Stanowisko

Account

Doświadczenie

2-5 lat (Regular)

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR (doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem). Zapraszamy również osoby z doświadczeniem znacząco dłuższym niż 2 lata.
- umiejętność sprawnego redagowania tekstów,
- wykształcenie wyższe,
- umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
- doświadczenie w koordynowaniu kilku projektów równocześnie,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Obowiązki

- bieżąca obsługa projektów,
- udział w przygotowaniu strategii komunikacji dla klientów agencji,
- przygotowywanie materiałów prasowych oraz utrzymywanie relacji z mediami,
- organizacja eventów, konferencji i spotkań prasowych,
- nadzór nad prawidłową realizacją umów z klientami,
- współtworzenie budżetów i harmonogramów,
- udział w tworzeniu ofert dla potencjalnych klientów.

Gwarantowane

- rozwój zawodowy w agencji PR #1 w Polsce,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną stałą formę umowy,
- wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i wiedzy,
- możliwość rozwoju na wybranej przez siebie ścieżce zawodowej,
- pracę w przyjaznym i otwartym na wyzwania zespole.

Jak aplikować?

Aplikacje proszę przesyłać na: praca@partnersi.com.pl
z dopisaniem w tytule nazwy stanowiska i numeru rekrutacji: AE/03/2023.

Pozostałe

Przypominamy o dopisaniu w CV następującej klauzuli:
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem: http://www.partnersi.com.pl/praca/rekrutacja-przetwarzanie-danych-osobowych