Oferta pracy
Dodany 27.04.2017 Ważność 27.05.2017
Warszawa, mazowieckie Partner of Promotion - konsultant/komunikacja korporacyjna

Stanowisko

Konsultant

Doświadczenie

2-5 lat (Regular)

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie w branży PR,

- doświadczenie w pracy z klientami z sektora finansów, ubezpieczeń lub ekonomii,

- doświadczenie w koordynowaniu kilku projektów równocześnie,

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, marketing, ekonomia),

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Obowiązki

- udział w przygotowaniu strategii komunikacji dla klientów agencji,

- bieżąca obsługa projektów,

- nadzór nad prawidłową realizacją umów z klientami,

- budowanie wizerunku klientów agencji.

Gwarantowane

- rozwój zawodowy w największej agencji PR w Polsce

- współpracę przy polskich oraz międzynarodowych projektach komunikacyjnych,

- atrakcyjny system wynagrodzeń

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany pracą w Partner of Promotion prześlij swoje CV na adres e-mailowy: [email protected] W tytule maila prosimy umieścić numer referencyjny KK/04/2017. W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 133 poz.883\".

Pozostałe

Wszystkim zgłaszającym się gwarantujemy dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.