KERRIS wspiera Lisner w kampanii launchującej nowy produkt – StreetFish

Informacja Prasowa - 06.08.2025
217

Kampania ma na celu odczarowanie wizerunku śledzia

Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii promującej najnowszy produkt marki Lisner – StreetFish, czyli śledzia w zupełnie nowej, lifestyle’owej odsłonie. Kampania ma na celu odczarowanie wizerunku śledzia i pokazanie, że może on stać się podstawą szybkich, kreatywnych i nowoczesnych posiłków inspirowanych kuchnią street food.

StreetFish to delikatnie wędzone płaty śledziowe w gotowym sosie, dostępne w trzech oryginalnych wariantach smakowych: MayOgór, Mango-Chutney oraz Honey-Mustard. Produkt pasuje do bułki, pity, wrapa, tosta – to baza do kulinarnej zabawy i domowej podróży do świata street foodu.

W ramach działań wspierających Lisner postawił foodtrucka na Campingu Maszoperia w Jastarni, który do 18 sierpnia będzie serwować śledzia w stylu street food. KERRIS odpowiada za koncepcję i realizację działań promocyjnych wokół tego wydarzenia oraz za planowanie i zakup mediów w kanałach digital.

Przy foodtrucku odbył się event z udziałem influencerów, takich jak: Patryk Szczepanik („Szczepanikov”), Ania Dubińska, Bartosz Suchowolak („Suchy Bartuś”), Aleksandra Moszczyńska i Julia “Jasina” Jasińska. Ich zadaniem było przeniesienie akcji offline do mediów społecznościowych i relacjonowanie wydarzenia na swoich kanałach. Obecnie influencerzy tworzą autorskie przepisy z wykorzystaniem StreetFisha, pokazując, jak kreatywnie można wykorzystać ten produkt w codziennej kuchni.

Kampanii towarzyszą również działania video, m.in. materiał z udziałem Michela Morana, ambasadora marki Lisner, który przeprowadzi sondę uliczną na temat śledzia w nowej odsłonie.

Dodatkowo, kampanię wzbogacą treści UGC, prezentujące proste przepisy na kanapki i przekąski ze StreetFishem, zachęcające do kulinarnej zabawy i dzielenia się swoimi pomysłami z innymi.

– Naszym zadaniem było przełożenie energii działań offline na język digitalu. Dzięki współpracy z influencerami i przemyślanej dystrybucji treści pokazujemy, że o śledziu można mówić inaczej – z tradycyjnego na lifestyle’owy, z przewidywalnego na kreatywny. A wszystko to w klimacie miejskiego luzu i kulinarnej zabawy – mówi Anna Czubaszek, Dyrektorka Kreatywna w KERRIS.

217
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...