Paweł Pawłowski w zespole Wirtualnej Polski

Informacja Prasowa - 04.09.2023
101

Od września do zespołu prowadzących Telewizji WP i programów wideo Wirtualnej Polski dołączył Paweł Pawłowski

Od września do zespołu prowadzących Telewizji WP i programów wideo Wirtualnej Polski dołączył Paweł Pawłowski. Prowadzi m.in. programy publicystyczne i newsowe – Tłit, Newsroom i WP News.

Paweł Pawłowski wzmocnił dział wideo Wirtualnej Polski, który odpowiada za realizację programów online – porannego pasma Tłit i Newsroom, programu informacyjnego WP News w Telewizji WP, programów W Polskę na weekend i Pomysł na Dom, a także za prowadzenie kanałów Wirtualna Polska, Wirtualna Polska News i DidaskaliaWP na platformie You Tube.

– Wszechstronna wiedza, doświadczenie dziennikarskie w radiu i na wizji sprawiają, że Paweł świetnie uzupełnia nasz zespół. Jesteśmy na ostatniej prostej przed wyborami parlamentarnymi. Nasi widzowie na pewno zobaczą Pawła w trakcie wieczoru wyborczego, a wcześniej we flagowych produkcjach publicystycznych i newsowych mówi Michał Mandziak, dyrektor obszaru wideo w Wirtualnej Polsce.

Przez osiem ostatnich lat Paweł Pawłowski pracował w RMF FM. Na początku jako reporter, następnie prezenter Faktów Sportowych. Laureat Nagrody Dziennikarzy Małopolski za cykl materiałów interwencyjnych dotyczących nieprawidłowości w krakowskiej hucie. Nominowany do nagrody MediaTory w kategorii DetonaTOR za materiał „Kulisy przetargu na autobusy dla wojska. Kompromitujący błąd szefostwa Autosanu”. Był wysłannikiem stacji na najważniejsze międzynarodowe imprezy sportowe, m.in. mundial w Rosji (2018) oraz w Katarze (2022). Wcześniej związany był z Grupą radiową TIME.

Po latach „biegania” z mikrofonem, czas na nową przygodę. Przyjemnie jest wejść do studia
i sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Cieszę się, że mogę dołączyć do najprężniej rozwijającej się grupy medialnej w Polsce. Współpraca z jednymi z najlepszych dziennikarzy w kraju  w połączeniu z moim doświadczeniem, zebranym przez wiele lat pracy w radiu, da na pewno ciekawe efektymówi Paweł Pawłowski.

Comments

comments

101
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...