ECCO Network, reprezentowana w Polsce przez OBTK, umacnia swoją pozycję na rynku europejskim

Informacja Prasowa - 27.03.2024
38

Globalna sieć agencji public relations Ecco Network, reprezentowana w Polsce przez - On Board Think Kong (OBTK) powiększa zarząd.

Globalna sieć agencji public relations Ecco Network, reprezentowana w Polsce przez – On Board Think Kong (OBTK) powiększa zarząd.

Do składu obecnego zarządu dołączyły dwie osoby – Martina Biesterfeldt z Ecco Hamburg oraz Jenny Öijermark z Ecco Sztokholm. Pozostałymi członkami zarządu sieci są: Dominik Allemann ze Szwajcarii, Kelly Fitzgibbon O’Malley z USA, Patrick Sutter z Niemiec, Nicole Webb z Australii oraz Norbert Ofmański z Polski.

Dzięki przynależności do ECCO Network, OBTK nie tylko umacnia swoją pozycję na europejskim rynku, ale również otwiera drzwi dla polskich przedsiębiorstw rozważających ekspansję międzynarodową. Dostęp do międzynarodowej sieci ekspertów i specjalistów w różnych dziedzinach, od komunikacji PR, social media po komunikację digital, oferuje polskim firmom kompleksową obsługę i rozwój na globalnej arenie.

„Zmiany w zarządzie ECCO Network przyniosą też wiele nowych, europejskich inicjatyw. Jedną z nich będzie program adresowany do pracowników agencji należących do ECCO Network i ułatwiający im zdobywanie doświadczeń w pracy na innych rynkach jak również przyciągając nowe pokolenia do branży.” – mówi Norbert Ofmański z OBTK.

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...