Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska twarzami nowego programu na platformie zakupowej TV i e-commerce TV Okazje!

Informacja Prasowa - 13.02.2019
42

Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska twarzami nowego programu na platformie zakupowej TV i e-commerce TV Okazje!

Zygmunt Chajzer i Katarzyna Śligowska twarzami nowego programu na platformie zakupowej TV i e-commerce
TV Okazje!

Już 20 lutego w ramówce popularnego kanału telezakupego – TV Okazje – pojawi się nowy, cykliczny program
prowadzony przez Zygmunta Chajzera i Kasię Śligowska –
TV Okazje EXTRA!

Gospodarzami nowego programu będą: znana z prowadzenia podobnego formatu i uwielbiana przez publiczność prezenterka Katarzyna Śligowska oraz niepowtarzalny i dociekliwy  Zygmunt Chajzer.

Co tydzień, w środę o godzinie 11:00 ta dwójka znakomitych prezenterów zaprosi widzów kanału TV Okazje na pokaz
produktów oraz zakupy na żywo podczas emisji programu.

„Format zakupów „live” w telewizji jest praktykowany przez  liderów branży homeshopping w USA od wielu lat. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego rozwiązania na naszym kanale stawiając na profesjonalną realizację od strony produkcji i nie tylko – mówi Michał Cieśla, prezes TVO Sp. z o.o. będącej  właścicielem kanału TV Okazje i sklepu e- commerce www.tvokazje.pl – Co to dla nas oznacza? Między innymi współpracę  z najlepszymi prowadzącymi, cenionymi i lubianymi przez  naszych odbiorców. Za produkcję video odpowiada zespół  realizacyjny Telewizji Polsat a całość nagrań będzie odbywać się w studiach należących do Grupy Cyfrowego Polsatu. Takie właśnie jest TV Okazje EXTRA.

Program TV Okazje EXSTRA będzie emitowany na kanale TV Okazje dostępnym na platformie Cyfrowego Polsatu na pozycji 20, w Netii (pozycja 21), Multimediach (pozycja 12), Vectrze (pozycja 712) oraz w sieci Toya (pozycja 678). Wybrane odcinki programu TV Okazje EXSTRA będą miały swoją reemisję na kanałach Telewizji Polsat tj. Polsat, ATM, Kino PL oraz Superstacja.

Nowy program TV Okazje EXSTRA będzie miał premierę 20 lutego (środa) o godzinie 11:00 i będzie emitowany cyklicznie, kolejny program już 6 marca. Powtórka materiału zawsze w weekendy – sobota godzina 11:00.

 

Comments

comments

42
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...