#zwykliniezwykli wracają

Redakcja PR - 05.11.2018
4

Inspirujące mikrodokumenty co środę na Gazeta.pl

#zwykliniezwykli to cykl wysokiej jakości krótkich wideoreportaży Gazeta.pl o ludziach, którzy są zwyczajni, a zarazem wyjątkowi – przekraczają własne ograniczenia, łamią stereotypy, inspirują, zaskakują i zachwycają. Od 31 października br. format jest publikowany w każdą środę na stronie głównej portalu.

W środę, 31 października br. użytkownicy Gazeta.pl mogli obejrzeć kolejną odsłonę popularnej serii mikrodokumentów #zwykliniezwykli, która na stałe wchodzi do ramówki portalu. Każdy odcinek to multimedialny materiał, na który składają się wideo i reportaż tekstowy ze zdjęciami.

Tuż przed dniem Wszystkich Świętych internauci mogli obejrzeć odcinek pod tytułem „Dziedzictwo” – to historia 28-latka należącego do trzeciego pokolenia trumniarzy w swojej rodzinie. W kolejnych odcinkach poznają m.in. naukowca, który poświęcił 25 lat pracy na wyhodowanie polskiego kiwi.

Za format #zwykliniezwykli są odpowiedzialni: Kamil Rutkowski, dyrektor kreatywny w dziale wideo Gazeta.pl, producentka Magdalena Piętka-Stritzke i redaktorka Paulina Dudek.

„Mikrodokumenty to przykład jakościowych treści i unikalnych materiałów wideo, których widzowie nie znajdą nigdzie indziej. Cykl #zwykliniezwykli doskonale odpowiada zarówno na potrzeby naszych użytkowników, którzy entuzjastycznie ocenili pierwsze odcinki, jak i na zapotrzebowanie rynku, ponieważ wyróżnia się pomysłem oraz wysoką jakością realizacji” – wyjaśnia Kamil Rutkowski, dyrektor kreatywny w dziale wideo Gazeta.pl.

Dwa pierwsze odcinki cyklu #zwykliniezwykli – o Lucynie Orłowskiej, która w wieku 79 lat założyła lodziarnię i o niedowidzącym Marcinie, który dojechał rowerem nad Adriatyk, miały na portalu Gazeta.pl łącznie 2 mln emisji. Odcinek poświęcony pani Lucynie został wyróżniony nagrodą Grand Video Awards w kategorii Lifestyle.

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...