Zuzanna Budziszewska z Saatchi&Saatchi do domu produkcyjnego Foszer Sawicki na stanowisko Head of Business

Informacja Prasowa - 01.06.2018
217

Zuzanna Budziszewska z Saatchi&Saatchi do domu produkcyjnego Foszer Sawicki na stanowisko Head of Business

Zuzanna Budziszewska związana wcześniej m.in. z Saatchi&Saatchi, Leo Burnett oraz domem produkcyjnym Papaya Films, objęła stanowisko Head of Business w domu produkcyjnym Foszer Sawicki.

Zuzanna Budziszewska jako Head of Business w Foszer Sawicki odpowiadać będzie za nawiązywanie współpracy z agencjami reklamowymi i klientami bezpośrednimi, a co za tym idzie za rozwój produktów wideo w obszarach – ATL, Content i On Air Production.

Budziszewska będzie blisko współpracować z Katarzyną Ejdys-Kalwasińską (Managing Directorem Foszer Sawicki), z Managing Partnerem – Bartłomiejem Foszerem, Creative Partnerem – Maciejem Sawickim oraz z Moniką Jaworską – Head of Production, z którą już współpracowały w Leo Burnett.

Zuzanna Budziszewska od kilkunastu lat związana jest z rynkiem reklamowym. Zarządzała zespołami odpowiedzialnymi za prowadzenie zintegrowanych kampanii reklamowych, w takich agencjach jak Leo Burnett, Liquid Thread, Havas, McCann oraz Saatchi&Saatchi, dla klientów takich jak Diageo, nc+, Coca cola, Orange, Samsung. Swoją przygodę zawodową zaczynała w domu produkcyjnym Papaya Films.

Comments

comments

217
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...