#zostanwdomu z Radiem Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 19.03.2020
270

#zostanwdomu z Radiem Złote Przeboje

„Mój jest ten kawałek podłogi”, „Wszystko się może zdarzyć” czy może jeszcze inny polski przebój? O tym, która piosenka najlepiej nawiązuje do aktualnej sytuacji wielu z nas, zdecydują w specjalnym głosowaniu słuchacze Radia Złote Przeboje. Wyłoniony w plebiscycie utwór, odśpiewany przez nich na balkonie trafi do wyjątkowego teledysku w ramach akcji pod hasłem #zostanwdomu. Redakcja Radia Złote Przeboje chce w ten sposób wesprzeć swoich odbiorców na co dzień mierzących się z izolacją w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Od wtorku, 17 marca br. na zloteprzeboje.pltrwa plebiscyt na piosenkę, która z przymrużeniem oka opisuje obecną sytuację wielu Polaków, czyli ograniczenia życia codziennego do czterech ścian. Słuchacze, którzy wezmą udział w akcji #zostań w domu, będą mieć za zadanie zaśpiewanie wybranej w głosowaniu piosenki na balkonie własnego mieszkania i wysłanie wideo z występu do redakcji. Z nadesłanych filmów powstanie teledysk, który – jak planuje redakcja – sprawi, że przymusowa izolacja stanie się znośniejsza i łatwiejsza do przetrwania.

Akcja potrwa do do 27 marca; można się do niej przyłączyć na zloteprzeboje.pl.

Dodatkowo na stronie internetowej Radia Złote Przeboje dostępne są quizy, podcasty, przydatne informacje oraz filmy instruktażowe, które pomagają słuchaczom przetrwać niełatwe chwile. Na antenie rozgłośni przez cały dzień, co pół godziny nadawane są specjalne wydania wiadomości z bieżącymi informacjami o pandemii koronawirusa.

 

– Wychodząc naprzeciw zaleceniom władz państwowych i zdrowemu rozsądkowi, część zespołu Radia Złote Przeboje przeniosła nadawanie do domów, część zaś pracuje na miejscu w redakcji, żeby wszyscy słuchacze stacji byli na bieżąco z wydarzeniami w kraju i ich mieście  – dodaje Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji.

Comments

comments

270
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...