Zostań Twarzą Lenovo Legion!

Jerzy Ciszewski - 21.09.2020
146

Zostań Twarzą Lenovo Legion!

Zostań Twarzą Lenovo Legion!

Każdy pasjonat gamingu ma teraz niepowtarzalną okazję zostać gwiazdą filmów video! Już 21 września rusza konkurs, który pozwoli wyłonić nową twarz marki Lenovo Legion

Lubisz gry i znasz się trochę na sprzęcie gamingowym? Mógłbyś o nich rozmawiać godzinami i z pasją przedstawiać swoje spostrzeżenia? A może chcesz na tym jeszcze dodatkowo zarabiać? W takim razie ten konkurs został stworzony właśnie dla Ciebie. Firma Lenovo szuka osoby, która będzie promować markę na kanałach komunikacyjnych oraz w mediach społecznościowych marki Lenovo Legion. Konkurs rozpoczyna się 21 września i będzie trwać równy miesiąc.

Na zwycięzcę czeka 12-miesięczny kontrakt, który obejmuje zarówno atrakcyjne wynagrodzenie, jak i doskonały do grania najnowszy model laptopa Lenovo Legion wraz z akcesoriami. W ramach kontraktu autor będzie współtworzył materiały wideo – m.in. recenzje, testy sprzętu z oferty Lenovo Legion czy wywiady w profesjonalnym studio nagraniowym.

Jak wziąć udział w konkursie?

Do udziału w konkursie niezbędna będzie rejestracja na stronie Konkursu poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Lenovo, do którego należy załączyć link do materiału konkursowego. Uczestnik ma za zadanie nagrać krótki materiał wideo (2-5-min.), w którym w nieszablonowy sposób przedstawi siebie, swoją pasję do gamingu i przekona jury, że to właśnie on powinien zostać twarzą marki Lenovo Legion. Materiał musi zostać opublikowany w serwisie YouTube.

[1]Konkurs „Zostań Twarzą Lenovo Legion” rozpocznie się 21 września 2020 r. i potrwa do 21 października br. do godz. 23:59. Zwycięzców poznamy najpóźniej 4 listopada.

[1] Szczegółowy regulamin dostępny na stronie: LINK

 

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...