Zortrax powierza globalną komunikację Grupie On Board Think Kong

Informacja Prasowa - 08.09.2016
216

Grupa On Board Think Kong z nowym klientem - Zortrax

Zortrax, jeden ze światowych liderów druku 3D, powierza globalną komunikację Grupie On Board Think Kong. Współpraca dotyczy globalnej komunikacji marki poza Polską, głównie na rynkach angielskojęzycznych. W pierwszej kolejności będzie koncertować się na prezentowaniu praktycznych zastosowań druku desktop 3D wśród profesjonalistów. 

Za reprezentowanie marki w kontaktach z mediami oraz interesariuszami odpowiadać będą wybrane biura należące do sieci ECCO Network, natomiast koordynacja komunikacji globalnej, tworzenie contentu, działania SEO oraz monitoring marki w sieci będą realizowane bezpośrednio z Polski przez Grupę On Board Think Kong. Umowa ma charakter stały.

Zortrax to jeden z wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań druku 3D dla biznesu. Rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo, wymierne wyniki i wysoki zwrot z inwestycji są kluczowe. Od niezawodnych, wysokiej jakości drukarek, przez specjalistyczne oprogramowanie, po szeroką gamę materiałów do druku 3D, oferowane produkty są zarówno innowacyjne jak i przystępne. Celem firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które staną się istotnym wsparciem Twoich projektów, przyspieszą czas wprowadzania produktów na rynek i sprawią, że Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna.

Comments

comments

216
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...
Zapisz się na newsletter
aby otrzymywać newsletter wypełnij poniższe pola