Zoptymalizuj koszty ponoszone w delegacjach

Redakcja PR - 28.03.2017
65

Diners Club Polska i Barbara Dziedzic promują efektywne rozwiązania w podróży służbowej

Diners Club Polska nawiązał współpracę z Barbarą Dziedzic – ekspertką w  zakresie optymalizacji kosztów podróży biznesowych. Efektem działań jest publikacja praktycznego poradnika o  zarządzaniu wyjazdami służbowymi, który pomoże firmom zoptymalizować koszty ponoszone w delegacjach. Książka ukaże się już w najbliższą środę (29 marca) w dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Jak efektywnie zarządzać podróżami służbowymi. Praktyczny poradnik dla firm dedykowany jest przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy wysyłają pracowników w delegacje oraz osobom zawodowo zajmującym się organizacją podróży służbowych. Publikacja jest efektem współpracy między Barbarą Dziedzic – ekspertką od optymalizacji kosztów podróży służbowych a organizacją płatniczą Diners Club Polska, specjalizującą się w dostarczaniu praktycznych rozwiązań finansowych dla firm oraz usług dedykowanych wymagającym podróżnikom.

– To praktyczny przewodnik, który pokazuje firmom, że proces organizacji i  rozliczania podróży służbowych może odbywać się dużo sprawniej. Prezentujemy efektywne rozwiązania i wyspecjalizowane narzędzia, które pozwolą zredukować koszty ponoszone w delegacji, a jednocześnie nie wpłyną na obniżenie jakości i  komfortu podróży pracowników – mówi Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska.

Jak pokazują badania Diners Club już ponad połowa polskich małych i średnich przedsiębiorstw (53 proc.) wysyła swoich pracowników w delegacje biznesowe.

– W 45 proc. firm z tego sektora, organizacją wyjazdu służbowego zajmują się pracownicy samodzielnie. Tymczasem wdrożenie specjalnych narzędzi pozwala firmom zaoszczędzić nawet od 2 do 5 proc. kosztów ponoszonych w delegacji. W  prostej i zwięzłej formie chcemy dać przedsiębiorcom wskazówki, jak nie przepłacać na podróżach i jak efektywnie nimi zarządzać – dodaje Katarzyna Fatyga z Diners Club Polska.

Comments

comments

65
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...