ZOOM bsc prowadzi działania PR dla Farmy Świętokrzyskiej

Informacja Prasowa - 28.10.2020
214

ZOOM bsc prowadzi działania PR dla Farmy Świętokrzyskiej

ZOOM bsc prowadzi działania PR dla Farmy Świętokrzyskiej

Agencja PR ZOOM bsc odpowiada za realizację działań public relations dla Farmy Świętokrzyskiej, certyfikowanego ekologicznego gospodarstwa rolnego, a jednocześnie jednej z największych polskich firm oferujących ekologiczne warzywa, owoce i przetwory.

W ramach obowiązującego kontraktu agencja PR ZOOM bsc jest odpowiedzialna za realizację działań public relations w zakresie komunikacji produktowej, korporacyjnej i wizerunkowej. Do zadań agencji w szczególności należą m.in. przygotowanie strategii PR i jej realizacja, media relations, bieżące doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji firmy z jej głównymi grupami interesariuszy.

ZOOM bsc jest pierwszą agencją PR, która zajmie się obsługą Farmy Świętokrzyskiej. Firma wybrała agencję w drodze rekomendacji. Z ramienia agencji za współpracę odpowiadają Monika Banyś, senior account manager, oraz Luiza Rosłon, account manager.

Farma Świętokrzyska to certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne, a jednocześnie jedna z największych polskich firm oferujących ekologiczne warzywa, owoce oraz przetwory. Firma, która powstała w 2002 roku, na 348 hektarach uprawia ponad 30 rodzajów ekologicznych warzyw i owoców. We własnej przetwórni produkuje obecnie ponad 60 produktów bio, bazujących na zdrowych, autorskich recepturach. Farma Świętokrzyska współpracuje zarówno z dużymi sieciami handlowymi, jak i odbiorcami hurtowymi i detalicznymi. Swoje produkty oferuje również we własnym sklepie internetowym BIOzFarmy.pl.

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...