Żołnierze poprowadzą 17. edycję Projektu Wojownik w Słupsku

Informacja Prasowa - 23.08.2019
9

Żołnierze poprowadzą 17. edycję Projektu Wojownik w Słupsku

Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej lub dokumentu tożsamości, numer telefonu, numery rejestracyjne wozów transmisyjnych należy przesłać na adres: [email protected]  do 26 sierpnia br. (poniedziałek) do godz. 20.00. Zbiórka akredytowanych przedstawicieli mediów – 27 sierpnia br. o godz. 10:40 w biurze przepustek 7 Brygady Obrony Wybrzeża (76-200 Słupsk, ul. Bohaterów Westerplatte 44). Więcej informacji udziela płk Szczepan Głuszczak (tel. 722 387 212).

Przez dwa dni, 27 i 28 sierpnia br. w 7. Brygadzie Obrony Wybrzeża im. gen. bryg. Stanisława Grzmota-Skotnickiego ciężkim treningiem zakończą się tegoroczne wakacje dla uczestników Projektu Wojownik. O poziom sportowy zadbają: niepokonany na zawodowych ringach MMA kpr. Tomasz Stasiak, oraz zwycięzca prestiżowego programu MMAster szer. Sylwester Borys.

Kpr. Stasiak na zawodowych ringach może pochwalić się rekordem 6-0, z czego wszystkie walki zakończył przed czasem. Posiadacz czarnego pasa II stopnia w brazylijskim jiu jitsu i wielokrotny zwycięzca mistrzostw Polski jest bez wątpienia jednym z najlepszych zawodników BJJ w naszym kraju, który z sukcesami startuje w formule MMA. „Parteru” uczyli się od niego czołowi zawodnicy, m.in. mistrz KSW Tomasz Narkun. Na co dzień służy w 12. Brygadzie Zmechanizowanej.

Szer. Borys stoczył 14 pojedynków w prestiżowych organizacjach MMA w kraju i za granicą, min. w ACA. Został vice mistrzem Polski amatorów oraz okazał się najlepszy w pierwszej edycji programu „MMAster”. Na co dzień trenuje w Olsztynie oraz służy w 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Wojsk Obrony Terytorialnej.

W zajęciach weźmie udział kilkudziesięciu weteranów misji poza granicami kraju, rodziny poległych żołnierzy oraz instruktorzy sportów walki z jednostek wojskowych Sił Zbrojnych RP. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do środowiska weteranów, uczestników misji poza granicami kraju.

 

Comments

comments

9
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...