Znane programy i nowe zabawy w jesiennej ramówce Rock Radia

Informacja Prasowa - 30.08.2019
231

Znane programy i nowe zabawy w jesiennej ramówce Rock Radia

Od poniedziałku, 2 września br. do ramówki Rock Radia powrócą znane słuchaczom audycje, ale z innymi prowadzącymi i zupełnie nowymi cyklami. Specjalnie dla fanów stacji na antenie pojawi się wiele zabaw i konkursów, dzięki którym słuchacze będą mogli współtworzyć rockowy klimat radia. Powróci także audycja Rock Radia nadawana prosto z warszawskiej Hard Rock Cafe.

Od września br. słuchaczy Rock Radia w programie „Powstanie Rock Radia” będzie budził nowy prowadzący – Jan „Bajor” Bajorek, znany z popołudniowych audycji stacji. W porannym programie, poza znaną i lubianą zabawą Rebus Jebus, pojawi się także wiele nowych atrakcji, m.in. cykl „Niezły Bajer”, czyli historie nie do końca prawdziwe oraz zabawa „Przychodzi Bajor do…”, w której słuchacze wymyślą wyzwania dla prowadzącego. Ponadto, codziennie między godz. 6:00 a 7:00 w „Szkole rocka” stacja zaprosi młode pokolenie do wspólnego śpiewania rockowych klasyków, których tytuły będą odgadywali słuchacze.

Program „Przystanek Klasyka Rocka” poprowadzą Michał Żołądkowski (10:00 – 14:00) i Tomasz Miara (14:00 – 18:00). W audycji pojawią się takie cykle, jak „Od Przedszkola do Rockendrolla”, w którym prowadzący opowiedzą o początkach kariery gwiazd muzyki rockowej, „Życie to walka, czyli sex, drugs and rock’n roll”, w którym przybliżą największe bójki w historii rocka czy „Liczy się muza” – o tym, jaki wpływ na muzykę miały kobiety.

Na słuchaczy Rock Radia czeka również konkurs „100 solówek, które zmieniły rocka”, w którym ich zadaniem będzie rozpoznanie, z jakiej piosenki pochodzi fragment zagranej na antenie solówki. W popołudniowym paśmie pojawi się także zabawa „Giełda klasyków” – słuchacze będą mieli za zadanie wskazanie tego z dwóch klasycznych utworów, który powstał jako pierwszy.

W godz. 18:00-22:00 na antenie zagości program „Klasyczny wieczór”, a w nim cykle „Klasyka gatunku”, czyli najlepsze smaczki z biografii największych gwiazd rocka oraz „100 największych albumów rocka”.

W piątki w godz. 14:00 – 18:00 zespół stacji ponownie będzie spotykać się ze swoimi słuchaczami w plenerowym studiu w warszawskiej Hard Rock Cafe. Natomiast w godz. 18:00-20:00 na antenę powróci audycja „Klasyczna 10″, w której goście Rock Radia wybiorą swoje ulubione klasyki rocka.

W soboty w godz. 10:00 – 15:00 na audycję „Wyloguj się na weekend” zaprosi wszystkich Tomasz Miara współpracujący z dziennikarzami magazynu „Logo”,  a w niedziele w audycji „Cały rock niedziela” Łukasz „Ciechan” Ciechański podsumuje miniony tydzień. Oprócz tego w soboty i niedziele, między 15:00 a 20:00 w programie „Rock Radio poleca na wynos” Mariusz Stelmaszczyk zadba o wolny czas słuchaczy, zapraszając ich na najlepsze i największe kulturalne wydarzenia w Polsce.

Wprowadzenie jesiennej ramówki Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na www.rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...