Znamy datę 13. edycji MIXX Awards & Conference 2019

Informacja Prasowa - 03.10.2019
253

Znamy datę 13. edycji MIXX Awards & Conference 2019

Tegoroczna, uroczysta gala rozdania nagród MIXX Awards odbędzie się 27 listopada w hotelu Westin w Warszawie. Podczas gali zostaną wołonione najlepsze digitalowe kampanie reklamowe zgłoszone do MIXX Awards 2019. Do 13. edycji konkursu zakwalifikowanych zostało ponad 180 projektów. Nominowanych poznamy do 12 listopada 2019.

Uroczystość wręczenia nagród poprzedzi IAB MIXX Conference, podczas której klienci wspólnie z przedstawicielami agencji prezentować będą case studies najbardziej inspirujących kampanii spośród nominowanych do zwycięstwa w IAB MIXX Awards.

IAB MIXX Awards to konkurs kierowany zarówno do agencji reklamowych, jak i reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji czy budżetu kampanii reklamowej. To również  jedyny w naszym kraju konkurs, w którym kampanie reklamowe oceniane są jako całość – jury analizuje zgłoszone w poszczególnych kategoriach projekty, biorąc pod uwagę zarówno strategię, kreację, wykonanie i wykorzystanie mediów, jak również rezultaty i ROI. Zwycięskie projekty to te, które najefektywniej zachęcają do interakcji z marką, prezentują najskuteczniejsze rozwiązania w reklamie cyfrowej, a jednocześnie inspirują i wskazują kierunki rozwoju branży.

Co roku wydarzenie przyciąga uwagę wszystkich, którzy śledzą rynkowe trendy w komunikacji, zarówno marketerów, jak i przedstawicieli agencji. To unikalna okazja, by poznać kulisy powstawania najbardziej inspirujących kampanii i zobaczyć kto odniósł sukces w ciągu ostatniego roku.

Zajrzyj na oficjalną stronę MIXX Awards po najświeższe informacje:  mixx-awards.pl

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...