Zmiany w zespole Rozwoju produktu i IT „Wyborczej” 

Informacja Prasowa - 03.07.2023
158

Z końcem czerwca 2023 r. nastąpiły zmiany w zespole „Wyborczej” odpowiedzialnym za rozwój produktu oraz kwestie IT

Z końcem czerwca 2023 r. nastąpiły zmiany w zespole „Wyborczej” odpowiedzialnym za rozwój produktu oraz kwestie IT. Joanna Kozieł objęła stanowisko Product and Process Improvement Director i nadal ściśle będzie współpracować z Krzysztofem Madejskim, dyrektorem obszaru IT „Wyborczej”. Z kolei koordynatorem testów w zespole Joanny Kozieł został Damian Ostrowski. 

Intensywny rozwój cyfrowy „Wyborczej” i Wyborcza.pl jest możliwy m.in. dzięki pracy zespołów odpowiedzialnych za technologię. Z myślą o zwiększeniu ich skuteczności i systematyzacji działań w ostatnich dniach czerwca nastąpiły zmiany w strukturze działu Rozwój produktu i IT.

Joanna Kozieł, dotychczas odpowiedzialna za zarządzanie projektami IT, otrzymała nową rolę – jako Product and Process Improvement Director poprowadzi projekty z obszaru rozwoju produktu oraz technologiczne. Podlegać jej będą następujące zespoły: Rozwój produktu i Product Ownerzy, zespoły Scrum Masterów, UX/UI, Rozwoju produktu reklamowego oraz Deweloperów i Testerów.

Dyrektorem obszaru IT „Wyborczej” pozostaje Krzysztof Madejski, który jest jednocześnie ekspertem rozwiązań technologiczno-biznesowych w tym zespole. Ponadto pełni on kluczową rolę w projektach rewitalizacyjnych technologii prowadzonych przez Centralne IT Agory.

Nowym stanowiskiem w zespole „Wyborczej” jest koordynator testów, odpowiedzialny m.in. za testowanie rozwiązań z obszaru subskrypcji. Objął je Damian Ostrowski, pozostając analitykiem biznesowym ds. projekcji przychodów subskrypcyjnych. Po dołączeniu do zespołu Rozwoju produktu i IT będzie raportował do Joanny Kozieł.

Joanna Kozieł pracuje w Agorze od 2008 r. Od kwietnia 2020 kieruje działem Rozwoju produktu „Gazety Wyborczej” oraz Wyborcza.pl, zarządza kluczowymi produktami i projektami obszaru. Interesuje się nowymi technologiami z zakresu rozwoju mediów. Z sukcesem łączy świat potrzeb biznesowych ze zwiększaniem efektywności przez umiejętne zarządzanie zespołami wytwórczymi. Absolwentka studiów MBA Politechniki Warszawskiej na kierunku Digital Transformation.

Krzysztof Madejski zaczął pracę w Agorze w 1997 r. – początkowo w dziale telekomunikacji, w Gazeta.pl jako szef IT, a następnie jako zastępca dyrektora pionu IT. W 2015 dołączył do zespołu „Wyborczej” i Wyborcza.pl. Jeszcze wcześniej pracował w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą na stanowisku Pełnocnika Ministra d/s IT. To absolwent Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Damian Ostrowski jest związany z Agorą od 2015 r. Zaczynał pracę w spółce jako stażysta, a następnie młodszy analityk biznesowy. Od 2019 r. jest analitykiem biznesowym w „Wyborczej”. Absolwent Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Comments

comments

158
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...