Zmiany w zarządzie ZFPR

Redakcja PR - 21.03.2016
84

Czy będzie zaskoczenie?

29 lutego odbyło się walne zgromadzenie Związku Firm Public Relations, w wyniku którego między innymi poznano skład nowego zarządu. Ciekawi, kim są prezes i wiceprezesi? Oto zmiany w zarządzie ZFPR i kilka słów o każdym z członków.

Prezesem zarządu został Grzegorz Szczepański z Hill+Knowlton Strategies z imponującym doświadczeniem w branży. W latach 2008-2012 pełnił funkcję Dyrektora do spraw Korporacyjnych Grupy Żywiec SA, w którym zmagał się między innymi z rebrandingiem firmy. W 2012 roku został nominowany do nagrody Protony 2012 jako specjalista korporacyjny PR. Pochwalić się może również współtworzeniem agencji BCA S.A, która zdobyła 3 nagrody główną i nominację do nagrody ONZ w konkursie Golden World Award. A to tylko niektóre z osiągnięć.

Pierwszym z wiceprezesów jest Jakub Dmitrowski, który jest od ponad ośmiu lat partnerem strategicznym w Smart Media. Jest również właścicielem RingPR.

Drugim wiceprezesem została Karolina Borkowska z Public Dialog. Pani Borkowska pochwalić się może nie tylko telewizyjną i teatralną karierą aktorską, ale i pracą między innymi przy projekcie Gadu-Gadu, gdzie była specjalistą ds. PR. Od 2011 r. jest współwłaścicielką agencji Public Dialog, a w świecie public relations przeszła kilka szczebli: od researchera przez account managera na dzisiejszej działalności kończąc.

To samo stanowisko zdobył w ZFPR również Sebastian Stępak z MSL Group. Ma dwunastoletnie doświadczenie w tworzeniu kampanii. Prowadził działania PR i doradzał komunikacyjnie takim markom jak LG Electronics czy Google i wielu innym firmom z szeroko pojętego sektora technologii.

Nowy zarząd sprawować kadencję będzie przez najbliższe dwa lata. Życzymy powodzenia!

Comments

comments

84
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...