Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA

Informacja Prasowa - 16.12.2019
201

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA

Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, została prezesem zarządu tej spółki. Do zarządu weszła Małgorzata Szabłowska (na zdj.), obejmując stanowisko wiceprezesa do spraw rozwoju.

Małgorzata Szabłowska

Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do spraw rozwoju.

Aktualny skład zarządu ZPR Media SA przedstawia się następująco: prezes – Ewa Latkowska, wiceprezesi – Anna Sobota i Małgorzata Szabłowska.

Małgorzata Szabłowska funkcję wiceprezesa ZPR Media SA będzie łączyć ze stanowiskiem zastępcy dyrektora ds. technicznych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu autorskich widowisk teatralnych, operowych oraz koncertów, w których wiodącą rolę odgrywają nowe technologie i multimedia. Ukończyła Central Saint Martin’s College of Arts and Design w Londynie na kierunku projektowanie przestrzenne. Jest pionierką mappingu i ekspertem od efektów specjalnych. Pracuje w interdyscyplinarnych i międzynarodowych zespołach technicznych i artystycznych, zarządzając i koordynując zespoły, nierzadko liczące po kilkaset osób. Zrealizowała m.in. takie wydarzenia, jak: Złoty samolot Pawła Althamera w 2009 roku w Brukseli, cykl dwunastu koncertów „Made in Polska” zarejestrowany w 2016 roku w zasobach Ninateki, formaty telewizyjne „Idol” i „Mali” Giganci w 2017 roku w Talinie, wydarzenie otwierające Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” w 2015 roku w Warszawie, spektakle w TR Warszawa, balety Pupa, Adaggio&Scherzo w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, Karnawał zwierząt w Operze Wrocławskiej, oraz autorski spektakl Calliya – widowisko muzyczno-akrobatyczne na motywach Calineczki Andersena.

Ewa Latkowska jest obecnie prezesem zarządu dwóch spółek: ZPR Media SA i TV Spektrum Sp. z o.o. Anna Sobota jako wiceprezes ZPR Media SA odpowiada za pion handlowy.

źródło: grupazpr.pl

Comments

comments

201
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...