Zmiany w strukturze TVN Grupa Discovery

Informacja Prasowa - 08.02.2021
64

Zmiany w strukturze TVN Grupa Discovery

Zmiany w strukturze TVN Grupa Discovery

„Polska stanowi jeden z kluczowych rynków dla Discovery w Europie. Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem, zwiększeniem tempa i elastyczności naszych działań. Zarówno w Polsce jak i w regionie EMEA  koncentrujemy się aktualnie na ekspansji w obszarze digital, która wymaga bliskiej współpracy na poziomie regionalnym. Poprzez wykorzystanie know-how i zbliżenie struktur w całym regionie będziemy mogli sprawniej podejmować decyzje i lepiej wykorzystywać szanse na dalszy rozwój.” – mówi Katarzyna Kieli, Prezes i Dyrektor Zarządzająca Discovery EMEA.
Osoby odpowiedzialne za komunikację korporacyjną będą raportować bezpośrednio do struktur w regionie EMEA. Nowy szef People & Culture odpowiadać będzie za działania P&C TVN i Discovery w Polsce.
„Współpraca z Marcinem i Agnieszką przebiegała doskonale. Odegrali kluczową rolę w procesie transformacji firmy w Polsce. Dziękuję im za zaangażowanie i życzę sukcesów zawodowych w przyszłości.” – dodaje Katarzyna Kieli.
Marcin Barcz i Agnieszka Trysła zakończą pracę w TVN Grupa Discovery w nadchodzących tygodniach.
„Choć w swojej dotychczasowej pracy zawodowej miałem szczęście zajmować się ciekawymi rzeczami, to praca w TVN Grupa Discovery będzie stanowić dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Ze względu na projekty, które realizowałem i ludzi, których tu spotkałem. A także dlatego, że projekty dotyczyły spraw społecznie ważnych, co nadaje pracy każdego człowieka głębszy sens.” – powiedział Marcin Barcz.
“Ostatnie 13 lat było wspaniałą zawodową przygodą, pełną wyzwań oraz niezapomnianych i  wzruszających chwil. Jestem wdzięczna za tę inspirującą podróż.” – powiedziała Agnieszka Trysła.

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...