Zmiany w Radiu ESKA

Informacja Prasowa - 28.08.2019
78

Zmiany w Radiu ESKA

Radio ESKA od września zmienia prowadzących dwóch pasm programowych, odświeża oprawę muzyczną oraz wprowadza nowe akcje antenowe. Gospodarzami popołudniowego programu „Wrzuć Na Luz w Radiu ESKA” zostaną Jan Pirowski i Paweł Karpiński. Nową prowadzącą wieczornego pasma „ImprESKA” będzie Katarzyna Węsierska.

Jan Pirowski jest doskonale znany słuchaczom Radia ESKA, gdyż od 2014 roku prowadzi pasmo „ImprESKA w Radiu ESKA”. Katarzyna Węsierska, która dotychczas prezentowała wiadomości, w związku z objęciem roli prowadzącej „ImpESKI” kończy pracę w radiowym newsroomie. Paweł Karpiński od maja 2018 odpowiada za programowanie muzyki w sieci ESKA i nadal będzie pełnił tę funkcję.

Adam „Albert” Deczkowski, dotychczasowy współprowadzący „Wrzuć Na Luz w Radiu ESKA” będzie teraz pełnił funkcję producenta kreatywnego. Jego obowiązki obejmą tworzenie i realizację nowych formatów rozrywkowych dla porannego i popołudniowego prime time w Radiu ESKA. Paweł Pawelec otrzymał nową propozycję współpracy w ramach Grupy Radiowej Time.

Wraz z początkiem września Radio ESKA odświeża oprawę dźwiękową. Nowe jingle powstały w amerykańskim studiu Benztown oraz studiu produkcyjnym Radia ESKA. W połowie września wystartuje nowa akcja antenowa „Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA”.

 

Comments

comments

78
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...