Zmiany w magazynie InStyle

Informacja Prasowa - 15.03.2017
44

Zmiany personalne w magazynie InStyle

Dorota Lubańska została zastępcą redaktor naczelnej, Maja Chitro sekretarzem redakcji, Justyna Moraczewska szefową działu uroda, a Daria Biedrzycka szefową działu mody w wydawanym przez Burda International Polska Magazynie InStyle.

Dorota Lubańska przez ostatnie 4 lata pełniła obowiązki sekretarz redakcji w Glamour. Wcześniej była wice naczelną w Cosmopolitan i Bravo Girl! oraz szefowała działom psychologii w Shape, SHE i Cosmopolitan.

Maja Chitro swoją karierę w mediach zaczęła w 2010 roku w magazynie K MAG. Współpracowała z Kukbukiem, Design Alive, Kikimora, Monitor Magazine, L’Officiel Polska, naTemat. W latach 2014-1016 była redaktor naczelną opiniotwórczego magazynu o kulturze i stylu życia “enter the ROOM”. \

instyle

Maja Chitro, InStyle

Justyna Moraczewska w latach 2003-2016 szefowała działowi mody w Cosmopolitan i przez dwa lata (2013-2015) w magazynie JOY. Odpowiadała m.in. za cały kontent modowy, sesje z gwiazdami – w tym wszystkie okładkowe – i projekty specjalne (sesje zdjęciowe) dla klientów z segmentu beauty.

instyle, justyna moraczewsk

Justyna Moraczewska, InStyle

Daria Biedrzycka z redakcją Instyle związana jest od 2012 roku. To właśnie tu, od stażu 5 lat temu, zaczęła swoją przygodę z modą. Od tamtej pory przeszła przez wszystkie etapy – od asystentki, przez stylistkę, aż po szefa działu. Jej pasją jest moda, pracuje przy sesjach zdjęciowych z polskimi gwiazdami oraz top modelkami, współpracuje również z markami odzieżowymi przy tworzeniu ich kampanii wizerunkowych.

Dotychczasowa szefowa działu urody, Alicja Werniewicz, rozstała się z Wydawnictwem. Dotychczasowa zastępca redaktor naczelnej, Katarzyna Dąbrowska przeszła na stanowisko sekretarza redakcji w Gali (Burda International Polska).

Comments

comments

44
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...