Zmiany w LoveBrands Group

Informacja Prasowa - 13.02.2023
95

Po to, by lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów

LoveBrands Group, agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej, rok 2022 zakończyła licznymi sukcesami, w tym nagrodą Diamenty Forbes 2022 oraz pozyskanymi nowymi kontraktami. Odzwierciedleniem tych sukcesów stały się aż 3 awanse w firmie oraz rekrutacja nowej osoby do rozwijającego się zespołu LoveBrands Digital. Wszystko po to, by lepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów, dla których, w obliczu rynkowych wyzwań, wzmocnienie marki produktowej lub korporacyjnej staje się kwestią kluczową.

 Zmieniamy się, bo zmieniają się potrzeby rynku i naszych klientów, a naszym założeniem od początku istnienia było dostarczanie kompleksowych rozwiązań To podejście znalazło odzwierciedlenie w zmienionej strukturze naszej grupy, w której pojawiło się nowe stanowisko: Brands Managing Director, które objęła Monika Wincenciak Ziemba wyjaśnia Dorota-Bieniek Kaska, prezes LoveBrands Group. Dla Moniki to awans ze stanowiska Client Service Director, bo w nowej roli zarządzać będzie 3 kluczowymi dla firmy działami: LoveBrands Relations, LoveBrands Events oraz LoveBrands Digital. Jej rolą będzie zadbanie o to, by marki klientów zyskały wsparcie, którego potrzebują w zakresie zintegrowanej komunikacji, bez względu na to, czy będą do tego wykorzystywane narzędzia ATL, PR, eventy, czy też szeroko rozumiane kanały digital i influencer marketing – dodaje.

 Ale to nie jedyna zmiana w LoveBrands Group. Do działu LoveBrands Digital, na stanowisko Digital Consultant, dołączyła Adrianna Szczygieł, która od początku swojej kariery związana jest właśnie z tą branżą. Pierwszą jej agencją digitalową, było K2 Internet, później Yieldbird, aż wreszcie Molecular BBDO Omnicom Group, w której pełniła rolę E-commerce Project Managera. W LoveBrands Group odpowiadać będzie za wsparcie klientów w zakresie usług digital oraz influencer marketing, z naciskiem na analitykę i efektywność, także kosztową, realizowanych kampanii.

Rok 2022 agencja LoveBrands Group zakończyła m.in. rozbudowaniem współpracy z markami
z portfolio L’Oreal. Do sukcesów LoveBrands Relations, w tym i innych zakresach, przyczyniła się dotychczasowa Head of Brand and Influencer Marketing, Zuzanna Bieńko, która od lutego 2023 awansowała na stanowisko Head of LoveBrands Relations.

Awans objął także Izabelę Hoppe, dotychczasową Communications Consultant w zespole LoveBrands Relations. Jej zaangażowanie docenili klienci i rok 2023 rozpoczęła na stanowisku Senior Communications Consultant.

 W ramach licznych projektów edukacyjnych prowadzonych przez LoveBrands Group, w 2022 eksperci agencji przeprowadzili szereg wykładów na największych, polskich uczelniach. Z ramienia Instytutu Inbound Marketingu. Joanna Niemiec, wiceprezes i główny strateg LoveBrands Group poprowadziła wykłady z zakresu inbound marketingu m.in. na SGH i Akademii Leona Koźmińskiego, a strateżka Dominika Wnuczyńska oraz prezes Dorota Bieniek-Kaska poprowadziły wykłady dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Dynamiczny rozwój LoveBrands Group dostrzegła kapituła konkursu organizowanego przez Magazyn Forbes przyznając firmie, właśnie za sukcesy w tej dziedzinie, tytuł Diamentu Forbes 2022. Ponadto Prezes LoveBrands Group, Dorotę Bieniek-Kaskę, wyróżnił Magazyn „Business Woman & Life” włączając ją do listy 50 osobowości biznesu roku 2022.

 

 

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...