Zmiana cyklu wydawniczego „Kuriera Lubelskiego”

Informacja Prasowa - 06.06.2024
146

„Kurier Lubelski”, który ukazuje się od 1957 roku i obejmuje swoim zasięgiem województwo lubelskie, przechodzi na nowy cykl wydawniczy

Od 1 lipca 2024 roku „Kurier Lubelski”, należący do Polska Press Grupy, zmienia swój cykl wydawniczy. Gazeta będzie ukazywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Nowe wydania będą dostępne w sprzedaży przez cały tydzień. Redakcja stawiać będzie teraz przede wszystkim na rozwój serwisu „kurierlubelski.pl”.

„Kurier Lubelski”, który ukazuje się od 1957 roku i obejmuje swoim zasięgiem województwo lubelskie, przechodzi na nowy cykl wydawniczy. Od 1 lipca gazeta będzie ukazywała się w poniedziałki, środy i piątki, jednak dostępna będzie w sprzedaży przez cały tydzień. W ramach zmiany nastąpią następujące połączenia wydań:

  • Wydanie wtorkowe zostanie połączone z wydaniem poniedziałkowym.
  • Wydanie czwartkowe zostanie połączone z wydaniem środowym.

Należy podkreślić, że Polska Press Grupa jest liderem rynku internetowych mediów lokalnych i regionalnych. Rozwój serwisów regionalnych i miejskich jest nieodłączną częścią strategii spółki, w tym serwisu internetowego „Kuriera Lubelskiego”, który obecnie jest w czołówce najpopularniejszych portali informacyjnych w województwie lubelskim, dostarczając codziennie najważniejszych informacji, kształtując debatę publiczną i angażując lokalne społeczności.

 

Comments

comments

146
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...