Zmarła Agnieszka Dymecka, kierownik redakcji Pogody TVP

Jerzy Ciszewski - 29.12.2018
122

Zmarła Agnieszka Dymecka, kierownik redakcji Pogody TVP

Informacja za TVP Info 

Po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Agnieszka Dymecka, kierownik redakcji Pogody TVP, wcześniej wieloletnia prezenterka pogody. Miała zaledwie 51 lat.


O śmierci Agnieszki Dymeckiej poinformował na Twitterze Poranek TVP Info. „Odeszła po długiej i ciężkiej chorobie. Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!” – napisano.

Agnieszka Dymecka miała 51 lat. W latach 1991-2006 była prezenterką pogody w TVP2 po „Panoramie”. Później została szefową redakcji Pogody TVP.

Na Instagramie Agnieszkę Dymecką pożegnała jej koleżanka z redakcji Marzena Kawa. „Pożegnania są najtrudniejsze…ale wierzę, że – Do zobaczenia Agnieszko” – napisała.

We wpisie wspomina: „Potrafiła wstać o 5:30, by słuchać tego, co i jak mówimy na antenie! Wymagała ale często usprawiedliwiała! Gdy przyszła choroba, nie chciała być w centrum.., ale doceniała każdy przejaw dobra i troski. Miała nadzieję na lepsze jutro, wierzyła, że ma Anioła Stróża! Zdystansowana do świata, często ludzi… lubiła się śmiać i taką będę Cię pamiętać! Tak wielu… wiele Tobie zawdzięcza! Odpoczywaj w pokoju” – napisała.

Comments

comments

122
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...