Złoto i brąz w konkursie International Stevie® Awards dla WebTalk i endorfina events


Informacja Prasowa - 13.08.2019
89

Złoto i brąz w konkursie International Stevie® Awards dla WebTalk i endorfina events


Agencje WebTalk i endorfina events, tworzące niezależną grupę komunikacji marketingowej po raz kolejny zostały nagrodzone w konkursie International Business Awards. Endorfina events wraz z WebTalk otrzymała bronz za kampanię przygotowaną dla sloggi, natomiast agencja WebTalk, która została wyróżniona już 7 rok z rzędu, otrzymała razem z Panasonic złotą statuetkę w kategorii Marketing Campaign of the Year – Electronics.

Jury konkursowe doceniło projekt endorfina events i WebTalk dla marki sloggi. Agencje zrzeszone w jednej grupie komunikacji marketingowej przygotowały zintegrowaną kampanię wprowadzającą sloggi do świadomości polskich konsumentów. Cały projekt – kampania digital, strefa sloggi, komunikacja social media i kampania z udziałem influencerów – zostały wprowadzone w życie podczas Opener Festival 2018.

Złotą statuetkę WebTalk zdobył wspólnie z klientem Panasonic w kategorii „Marketing Campaign of the Year – Fashion & Style”. Miesięczna kampania digital prowadzona na platformach Facebook, Instagram i YouTube równolegle na trzech rynkach: w Polsce, Rumunii i na Węgrzech, została wyróżniona przez jury między innymi za osiągnięcie wyjątkowych wyników w bardzo krótkim czasie.

Zdobywamy kolejne wyróżnienia w konkursie International Business Awards nieprzerwanie od 7 lat. Jesteśmy jedną z niewielu agencji w Polsce, która może pochwalić się takim pasmem zwycięstw. Cieszymy się też z wyróżnienia wraz z endorfina events. To już nasza druga wspólna nagroda od połączenia w jedną grupę komunikacji marketingowej dwa lata temu – mówi Michał Dunin, dyrektor zarządzający WebTalk.

Finałowa gala wręczenia statuetek odbędzie się 19 października w Hotelu Belvedere w Wiedniu.

Comments

comments

89
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...