Złota nagroda ICSC Solal Marketing Awards 2018 dla Valkea

Redakcja PR - 01.10.2018
91

Agencja wyróżniona za projekt „Alejka Promenady”

Projekt „Alejka Promenady” zrealizowany przez Valkea dla Centrum Handlowego Atrium Promenada w Warszawie otrzymał złotą nagrodę w międzynarodowym konkursie ICSC Solal Marketing Awards 2018. Realizacja została wyróżniona spośród ponad 200 zgłoszonych projektów z całego świata. Uroczysta Gala odbyła się 27 września 2018 r. w Amsterdamie.

ISCS Solal Marketing Awards to jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród marketingowych w branży retail. Konkurs organizowany jest przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych ICSC i ma na celu wyłonienie najlepszych i najbardziej efektywnych kampanii marketingowych realizowanych przez centra handlowe w Europie i Afryce Południowej. W tym roku konkurs zgromadził 216 zgłoszeń z 22 różnych krajów, które rywalizowały w 8 kategoriach.

Projekt „Alejka Promenady” zwyciężył w kategorii Customer Services, pokonując osiem wyróżnionych zgłoszeń. W ramach koncepcji stworzyliśmy projekt wysłonięć, który wpisuje się w najnowszy trend na rynku centrów handlowych – retailtainment. W głównym pasażu centrum handlowego, w którym odbywa się renowacja wnętrz, przygotowaliśmy interaktywną instalację tworzącą oryginalny „salon doświadczeń”. Nietypowa przestrzeń łączy zakupy ze sztuką, edukacją i zabawą.

Comments

comments

91
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...