Zimowa gimnastyka mózgowa – nowe wydanie magazynu „Na pamięć”

Jerzy Ciszewski - 13.12.2018
106

Zimowa gimnastyka mózgowa – nowe wydanie magazynu „Na pamięć”

Zimowa gimnastyka mózgowa – nowe wydanie magazynu „Na pamięć”

Zagadki lingwistyczne, krzyżówka z politykami, zabawa z rysunkiem oraz rebusy dla dzieci – te oraz wiele innych łamigłówek znaleźć będzie można w najnowszym magazynie „Gazety Wyborczej” – „Na pamięć”. Stustronicowe wydanie dostępne jest w sprzedaży od czwartku, 13 grudnia br.

To propozycja „Gazety Wyborczej” dla wszystkich, którzy w długie zimowe wieczory chcą gimnastykować umysł i potrenować pamięć. – Pospaceruj nowymi ścieżkami, zapnij guziki lewą ręką, zjedz coś innego niż zawsze. A potem zadbaj o kondycję umysłu, rozwiązując nasze łamigłówki. Bo regularnie pobudzany mózg sprawia, że lepiej funkcjonujemy na co dzień, logiczniej myślimy i szybciej podejmujemy decyzje – zachęca redaktorka naczelna Karolina Jaroszewicz.

W najnowszym numerze magazynu „Na pamięć” znalazły się: bogaty wybór łamigłówek – krzyżówka geograficzna i z politykami, jolki, sudoku, rebusy, zagadki lingwistyczne – kurs sztucznego języka używanego w serialu „Star Trek”, a także rozmówki po japońsku, hawajsku, gruzińsku, armeńsku i w suahili. Są tu również zabawy z językiem angielskim, a dla chcących się zrelaksować i odstresować – kolorowanki.

Redakcja „Gazety Wyborczej” zadbała również o najmłodszych czytelników i umieściła w numerze dział poświęcony zagadkom dla dzieci – „Maluchowy trening głowy”.

Magazyn „Na pamięć” w objętości 100 stron dostępny jest w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 13 grudnia w cenie 12,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają w prezencie 3-miesięczny dostęp do bezpłatnej prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej”.

Specjalne wydanie wspiera autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...