Zgłoszenia w Plebiscycie Diamenty Beauty 2018 rozpoczęte

Informacja Prasowa - 05.02.2018
175

Zgłoszenia w Plebiscycie Diamenty Beauty 2018 rozpoczęte

Czy w ofercie Twojej firmy znajduje się innowacyjny kosmetyk, produkt lub wyjątkowa usługa, które warto pokazać światu? Czy Twoja drogeria internetowa, gabinet medycyny estetycznej lub stomatologii wyróżnia się w jakikolwiek sposób na tle konkurencji? Może wykonuje niedostępne nigdzie indziej usługi? A może jesteś autorką książki z branży urody i zdrowia, która charakteryzuje się niesamowitą zawartością?

Już po raz III rusza Plebiscyt Diamenty Beauty. Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Diamenty Beauty”, w którym nagradzamy godne zaufania i wyróżniające się na tle konkurencji usługi, kosmetyki, książki i firmy.

Jeśli Twój produkt, firma, książka, preparat, drogeria, linia kosmetyków lub usługa jest nowatorska, innowacyjna i nowoczesna zgłoś ją do tego konkursu. Możesz otrzymać prestiżową statuetkę i certyfikat „Diamenty Beauty”, którym nagrodzeni zostaną wyłącznie liderzy w branży.

Kto ma szansę na wyróżnienie w Plebiscycie Diamenty Beauty?

Do udziału Konkursie „Diamenty Beauty” zapraszamy firmy z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody, bez względu na wielkość i status prawny. Szansę na certyfikat i godło promocyjne „Diamenty Beauty” otrzymają produkty, usługi, firmy oraz linie kosmetyków odznaczające się wysoką jakością, oraz:

znajdują się w gronie najlepszych produktów, usług, firm i marek dostępnych na rynku z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody;

doskonale odpowiadają na potrzeby konsumentów; posiadających wysoką jakość i wartość dla klientów; są wyjątkowe i odróżniają się od konkurencji; inwestują w interesujące, oryginalne, innowacyjne rozwiązania produktowe i usługowe. Do kiedy można zgłosić swój udział w Konkursie Diamenty Beauty? Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 31 marca 2018 roku włącznie.

W 2016 roku w I Edycji Plebiscytu Diamenty Beauty nagrodziliśmy 12 firm!
W 2017 roku w II Edycji Plebiscytu Diamenty Beauty rozdaliśmy 30 pięknych, eleganckich statuetek.

Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu „Diamenty Beauty” oraz prezentacja nagrodzonych produktów, usług i firm nastąpi w maju 2018 roku na łamach naszego portalu oraz w naszych mediach społecznościowych.

„Diamenty Beauty” jest to promocja wyróżniających się firm oraz zaufanych produktów i usług w branży zdrowia i urody!

 http://www.trustedcosmetics.pl/diamenty-beauty/.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...