Zgłoś nowatorski pomysł biznesowy do Effie Awards do 27 sierpnia!

Informacja Prasowa - 11.08.2021
150

Zgłoś nowatorski pomysł biznesowy do Effie Awards do 27 sierpnia!

Zgłoś nowatorski pomysł biznesowy do Effie Awards do 27 sierpnia!

Kategoria Marketing & Business Solutions w ramach 22. edycji Effie Awards jest dedykowana  unikalnym projektom biznesowym, w których komunikacja nie była znaczącym elementem marketing mixu. Ostatnim dniem na dołączenie projektu do konkursu w tej kategorii będzie 27 sierpnia br.

W dobie transformacji i dynamicznych zmian w działalności marketingowej firm, marketerzy często wychodzą poza schematy, realizując efektywne projekty spoza obszaru komunikacji. Właśnie te działania są obiektem zainteresowania jurorów w kategorii Marketing & Business Solutions w konkursie Effie Awards 2021, do której zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 27 sierpnia. Szczegóły  dostępne na https://awards.effie.pl/warunki-zgloszenia-do-marketing-business-solutions/.

MBS to kategoria, która rozwija się z edycji na edycję, gromadząc bogaty zbiór przykładów rozwiązań
i pomysłów biznesowych, które pozytywnie odbiły się na pozycji rynkowej marki, produktu czy usługi. Wśród nich znalazły się m.in. Prostomat – aplikacja dla pracowników banku ING, która w prosty sposób pozwala przetłumaczyć tekst z języka urzędowo-bankowego na bardziej przystępny, concept stor IKEA, oferujący nowy typ doświadczenia zakupowego i concept stor eobuwie.pl, w którym produkty nie są fizycznie eksponowane – ofertę wyświetla na urządzeniach elektronicznych, a produkty zamawia się na tabletach; czy też nowe funkcjonalności na rynku płatności internetowych Blik Booster i Blik Ready.

Kryteria oceny zgłoszeń w kategorii Marketing & Business Solutions są sprecyzowane w formularzu, ale jeśli miałbym wskazać czym dla mnie powinien odznaczać się zgłoszony projekt, to wskazałbym zmianę
w dotychczasowym podejściu biznesowym lub totalną nowość, nieprzesiąkniętą schematem. Skoro mowa o Effie to oczywiście efektywność też się liczy, jednak w tym przypadku jury jest otwarte na różne jej formy. Trzeba także pamiętać o tym, że czytający zgłoszenie szukają wdrożeń oryginalnych i rzeczywiście transformujących, zatem warto pochylić się także nad dobrym storytellingiem –
podkreślił Dariusz Andrian, prezes SAR i CEO VMLY&R, juror kategorii Marketing & Business Solutions, Effie Awards Polska.

Zgłoszenia dokonuje się przez platformę www.konkurs.sar.org.pl

Ostateczny termin zgłoszeń upływa 27 sierpnia o godzinie 17:00.

Comments

comments

150
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...