Zenith wygrywa przetarg na obsługę mediową STS

Informacja Prasowa - 03.02.2021
10

Zenith wygrywa przetarg na obsługę mediową STS

Zenith wygrywa przetarg na obsługę mediową STS

Zenith, agencja należąca do Publicis Groupe, zajmuje się obsługą mediową największej w Polsce firmy bukmacherskiej STS S.A. Kontrakt, z powodzeniem realizowany od początku 2021 roku, dotyczy działań na terenie Polski. Agencja została wybrana w drodze przetargu.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio w zakresie obłsugi rynkowych liderów. Ofertę zaproponowaną przez Zenith, oceniliśmy jako najlepszą zarówno pod względem merytorycznym, jak i cenowym – mówi Paweł Sikora, PR Manager STS S.A.

W ramach nawiązanej współpracy, do zadań agencji mediowej Zenith należy przede wszystkim strategiczne planowanie i zakup kampanii telewizyjnych.

Wygrana w przetargu na obsługę mediową największej firmy bukmacherskiej w kraju, to dla nas ogrmna satysfakcja i sukces dla całego zespołu. Klient docenił nasze kompetencje oraz ekspertyzę w zakresie strategii planowania i zakupu powierzchni reklamowych. W ostatecznej decyzji Klienta znaczenie miała również przedstawiona przez nas korzystna oferta kosztowa – komentuje Anna Bartoszewska, Dyrektor Zarządzająca Zenith w Polsce.

Comments

comments

10
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...