Dziś, o 12:00 w Kościele Świętej Anny w Wilanowie przy ul. Kolegiackiej 1. żegnamy Andrzeja Stolarczyka

admin - 31.01.2019
108

Dziś o 12:00 w Kościele Świętej Anny w Wilanowie przy ul. Kolegiackiej 1.żegnamy Andrzeja Stolarczyka

Dziś żegnamy Andrzeja Stolarczyka

Związek Firm Public Relations poinformował:

z głębokim żalem dowiedzieliśmy się, że w dniu 27 styczna br. zmarł nasz wspaniały kolega i wieloletni członek Związku Firm PR Andrzej Stolarczyk. Składamy rodzinie Andrzeja najszczersze wyrazy współczucia. Naszego kolegę i przyjaciela pożegnamy w poniedziałek 4 lutego o godzinie 12:00 w Kościele Świętej Anny w Wilanowie przy ul. Kolegiackiej 1.

    *     *     *     *     *

Od wielu lat znałem Andrzeja. Nie byliśmy może jakimiś bardzo dobrymi kolegami, byliśmy zajęci swoimi sprawami, firmami, zainteresowaniami.  Andrzej uwielbiał konie i zawsze z wielką pasją opowiadał mi o nich.  Spotykaliśmy się głównie w ramach różnych spędów branżowych.  Zawsze z przyjemnością witaliśmy się ciepło; czasami natykaliśmy się na siebie na ulicy i zawsze rozmawialiśmy. Mieszkaliśmy w tej samej dzielnicy Warszawy, stosunkowo niedaleko od siebie.

Można by powiedzieć, że widocznie przyszedł czas na Andrzeja, ale to nieprawda.

Powinien nadal być z nami i spokojnie jak to miał w zwyczaju tłumaczyć nam zawiłości branży i życia.

Tak naprawdę odszedł, jeden z pierwszych mędrców naszego rynku.  Jeden z najbardziej doświadczonych ludzi w branży public relations w naszym kraju.

Tak jak zawiadomił Związek Firm Public Relations, pogrzeb Andrzeja odbędzie się 4 lutego o godzinie 12tej w kościele Świętej Anny w Wilanowie przy ul. Kolegiackiej 1  

Jerzy Ciszewski

Comments

comments

108
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...