Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu „Kawa, herbata, PR”

Redakcja PR - 05.04.2017
299

27 kwietnia kolejna odsłona cyklu "Kawa, herbata, PR"

27 kwietnia w siedzibie Związku Firm Public Relations (ul. Czerska 8/10) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Kawa, herbata, PR”. Tematem przewodnim będzie etyka w PR, a poprowadzi je dr Łukasz Przybysz z Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

„Kawa, herbata, PR” to cykl bezpłatnych spotkań branżowych, podczas których omawiane są aktualne zagadnienia związane z komunikacją. „Kawa, herbata, PR” 2017 obejmuje łącznie 6 wydarzeń, podczas których analizowane są najnowsze trendy oraz dyskutowane istotne dla całej branży kwestiach, między innymi: Etyka w PR, reklama natywna i ukryta czy tegoroczna edycja konkursu Złote Spinacze.

Spotkanie o „Etyce w PR”, które odbędzie się 27.04 o godzinie 14.00 w siedzibie ZFPR poprowadzi dr Łukasz Przybysz – medioznawca, politolog, wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się public relations, etyką, komunikacją polityczną i mediami. Wykłada w języku polskim i angielskim. Ma doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, m.in. dla UW oraz organizacji zewnętrznych. Autor badań, publikacji i wystąpień o komunikacji politycznej, etyce public relations, edukacji PR, corporate governance i nowych mediach. Stypendysta Indiana University w Bloomington w Stanach Zjednoczonych. Autor książki „Komunikowanie polityczne 2.0”. Komentator m.in. Polsat News, Polsat News 2, TVP, PRoto.pl, „Brief”, „Polityki”, Polskiego Radia. Pasjonuje się motoryzacją, co obecnie stara się łączyć ze swoimi aspiracjami naukowymi.

Pierwsze spotkanie w roku 2017 odbyło się 2 lutego. Tematem dyskusji była „Komunikacja korporacyjna wobec nowych wyzwań”. Spotkanie poprowadził Paweł Bylicki – Prezes agencji Public Dialog, członek ZFPR. Kalendarz spotkań prezentuje się następująco:

27.04. „Etyka w PR.”
01.06. „Prawa Autorskie i ich ochrona a komunikacja.”
28.09. „Polskie kampanie PR docenione na świecie – case studies.”
26.10. „2017 – Wnioski, oczekiwania i prognozy.”
07.12. „Złote Spinacze 2017. Podsumowanie.”

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres maciej.zimoch@zfpr.pl

Miejsce: Związek Firm Public Relations
Czas: godz. 14.00
Adres: ul. Czerska 8/10 piętro 3, Warszawa

Zobacz:

Public Dialog – synergia wiedzy i specjalizacji agencji. Wywiad z Karoliną Borkowską i Pawłem Bylickim

 

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...