Zbiórka Magik Y zawiesza serwery na wspieram.to

Informacja Prasowa - 17.08.2016
204

Magia crowdfundingu – Magik Y zawiesił serwery!

Najbardziej znany polski iluzjonista Magik Y rozpoczął właśnie kolejny, wielki projekt crowdfundingowy. Jego celem jest stworzenie wyjątkowej, kolekcjonerskiej talii kart do gry. Już pierwszego dnia akcji zebrano aż 50% środków, a ogromna liczba odsłon zawiesiła serwery popularnego serwisu wspieram.to !

Y jest nowoczesnym iluzjonistą i magikiem gwiazd. Po dotarciu do półfinału programu „Mam Talent” uruchomił własny kanał na YouTube – Magic of Y, gdzie dzieli się z fanami sztuką iluzji, oczarowując zarówno przypadkowych przechodniów na ulicy, jak również znanych YouTuberów i celebrytów. Jego szybki sukces sprawił, że stał się nie tylko częstym gościem stacji telewizyjnych, ale wkrótce poprowadzi także swój autorski program „Magia Y” w TVN Style, który został zaprezentowany podczas ostatniej ramówki stacji. Będzie w nim starał się pokazać nowe oblicze nowoczesnej iluzji, kierowanej do współczesnego widza, poszukującego jakościowych treści.

Karty Magia Y v2_materiał prasowy (1)

W ubiegłym roku, z dużym powodzeniem, „Igrekowi” udało się zrealizować pierwszy projekt crowdfundingowy. Ponad tysiąc osób wsparło jego inicjatywę, co pozwoliło mu na stworzenie specjalnej, limitowanej serii kart o najwyżej jakości, które wyprodukowane zostały w legendarnej fabryce United States Playing Card Company. Jednak dążąc stale do perfekcji Y zaplanował produkcję kolejnej edycji kart.

Pierwsza edycja kart zrobiła furorę wśród autorytetów iluzjonistycznych takich jak: David Berglas, Dynamo, czy Ben Hanlin. Tym razem chcę sprawić by seria była jeszcze bardziej jakościowa i luksusowa. Została zaprojektowana nowa koszulka karty, stworzyliśmy nowe, ekskluzywne pudełko, a wszystkie nadruki na nim wykonane będą srebrną foliąmówi Magik Y w komunikacie prasowym.

Limitowana edycja kart zostanie wydana w nakładzie 2500 sztuk, a każdy kto zechce wesprzeć projekt „Karty Magia Y v2” nie tylko stanie się jego współautorem, ale również otrzyma specjalną nagrodę od „Igreka”. Projekt wspierać można już od symbolicznej złotówki.

Magic of Y_materiał prasowy_1

Po 24 godzinach od startu projektu dokonano już ponad 350 wpłat na łączną kwotę blisko 18 000zł. Stanowi to ponad 50% budżetu niezbędnego do zrealizowania projektu. W pierwszych godzinach od uruchomienia akcji, zainteresowanie wśród fanów było tak duże, że spowodowało to zawieszenie się serwerów strony wspieram.to

Szczegółowe informacje na https://wspieram.to/Y i https://www.facebook.com/magicofy

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...