„Zaskoczą Mikołaja” – II edycja konkursu świątecznego

Redakcja PR - 01.12.2017
79

„Zaskoczą Mikołaja” – II edycja konkursu świątecznego

Ruszyła właśnie II edycja konkursu świątecznego dla dzieci, przygotowanego przez największego pośrednika finansowego oraz nieruchomościowego na polskim rynku. Ogłoszenie wyników już 15 grudnia br., a zwycięzcy zostaną nagrodzeni jeszcze przed świętami – do 22 grudnia br.

Tegoroczne hasło konkursu to „Zaskocz Mikołaja”. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie – w dowolnej formie „plastycznej” – najlepszego uczynku, który w tym roku pociechy zrobiły w stosunku do innych osób oraz którym chciałyby się pochwalić Mikołajowi. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 5, które najbardziej zaskoczą kreatywnością wykonania pracy lub przedstawioną w zgłoszeniu historią.

Dodatkowym warunkiem jest dołączenie opisu przedstawionej sytuacji oraz wskazanie wymarzonego przez dziecka prezentu, jakie chce otrzymać pod choinką „w zamian” za wzorową postawę wobec innych. Zgłoszenia konkursowe należy dokonać poprzez formularz internetowy, wgrywając zdjęcie pracy wraz opisem.

Inicjatywa skierowana jest do maluchów (maksymalny wiek uczestników to 13 lat) obecnych Klientów, jak i tych, którzy dopiero mają zamiar skorzystać z usług pośredników.

Lubimy sprawiać radość! Dlatego w tym roku nie mogło zabraknąć kolejnej edycji naszego konkursu. Zainteresowanie zeszłoroczną edycją, która przebiegała pod hasłem „Spełniamy marzenia dzieci naszych Klientów” przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Z prawie tysiąca zgłoszeń wybraliśmy 10 osób, które obdarowaliśmy wymarzonymi przez dzieci prezentami – mówi Monika Spętkowska—Momot, Brand Manager w Open Finance SA.

Nagrodą w konkursie „Zaskocz Mikołaja” będzie wybrany i wymarzony przez dziecko prezent, możliwy do zrealizowania w kategorii kosztowej „do 300 zł.”. W tej edycji zostanie nagrodzonych 5 najlepszych zgłoszeń.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://lp.homebroker.pl/lp/2017-mikolaj-konkurs/zaskocz_mikolaja_regulamin_konkursu.pdf

Więcej informacji jest także na stronach internetowych oraz firmowych profilach Open Finance i Home Broker na Facebooku.

 

Comments

comments

79
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...