Zakręceni z Designer Outlet Sosnowiec! Jazda po nagrody!

Informacja Prasowa - 03.08.2020
110

Zakręceni z Designer Outlet Sosnowiec! Jazda po nagrody!

Zakręceni z Designer Outlet Sosnowiec!

Jazda po nagrody!

Już od 3 sierpnia Designer Outlet Sosnowiec mobilizuje do ruchu na powietrzu i zachęca do tego, by przesiąść się na… rower. Dla zdrowia, dla kondycji i dla wygranej!
Przejechane kilometry i zebrane punkty centrum będzie premiować fantastycznymi nagrodami!  

Lato sprzyja aktywności fizycznej. Piękna pogoda, wakacyjny brak tłumów w mieście i troszkę wolniejszy tryb życia to doskonałe warunki do spróbowania swoich sił w zabawie przygotowanej przez centrum Designer Outlet Sosnowiec. „Zakręceni z Designer Outlet Sosnowiec! Jazda po nagrody!” to konkurs dla wszystkich tych, którzy kochają rower oraz tych, którzy dopiero się z nim zaprzyjaźniają.

Na wytrwałych cyklistów czekają atrakcyjne nagrody – karty podarunkowe Designer Outlet Sosnowiec
o wartości od 200 do nawet 2000 zł.

Jak zawalczyć o nagrody? To bardzo proste, wystarczy pobrać na smartfona aplikację Activy, zarejestrować się i dołączyć do konkursu „Zakręceni z Designer Outlet Sosnowiec. Jazda po nagrody!”. Potem pozostaje tylko wskoczyć na rower i wykręcać jak największą liczbę kilometrów, które przekładają się na punkty i pozycję w rankingu. Przejechane odcinki będą odpowiednio premiowane, np. poprzez przyjazd pod Designer Outlet Sosnowiec lub rozpoczęcie trasy pod centrum, każda osoba otrzyma dodatkowo 50 punktów premii. Konkurs rowerowy wystartował 3 sierpnia, podzielony jest na 4 dwutygodniowe edycje i kończy się 27 września. (Regulamin na stronie centrum)

Nie ma na co czekać. Aura zachęca do spędzania czasu na powietrzu i korzystania z uroków lata. Wskakując na rower wiele zyskasz. Na pewno poprawisz kondycję, możesz wygrać wartościowe nagrody i dodatkowo zrobisz coś dla środowiska naturalnego.

Jak? Twoje przejechane kilometry będą przeliczone na złotówki, które zostaną przekazane na cele charytatywne na rzecz Fundacji Las Na Zawsze. Dzięki wykręconym przez uczestników konkursu kilometrom wspólnie posadzimy aż 1667 m2 wiecznego lasu! Wiecznego, bo Fundacja dba o status formalny ziemi, na której powstają jej lasy tak, by mieć pewność, że ich przyszłość na danym terenie jest prawnie zabezpieczona i kolejne pokolenia będą mogły cieszyć się majestatycznymi drzewami.

Więc nie czekaj, odkurz swój rower, wypoleruj kask i dołącz do wspólnej zabawy.

Comments

comments

110
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...