Zakończenie II sezonu Belfra zawiodło większość widzów

Redakcja PR - 11.12.2017
268

Zakończenie II sezonu Belfra zawiodło większość widzów

Pierwszy sezon „Belfra” przyjął się bardzo dobrze. Serial zdobył wielu widzów, a fabuła miała w sobie „haczyk”, który zatrzymywał przy sobie fanów na kolejne odcinki.

Wielkie zainteresowanie telewidzów przykuła informacja o pojawieniu się drugiego sezonu. I niestety, ale stało się to, czego obawiało się wielu sympatyków „Belfra”- drugi sezon odbiegł poziomem od pierwszego.

Wszystko zaczęło się od zawodu związanego z pierwszym odcinkiem, coś w nim było nie tak, nie przykuwał uwagi widza, a nawet można powiedzieć, że momentami nudził. Nadzieja w wysoką jakość historii wróciła w kolejnych odcinkach, które zaczęły budować atmosferę i rodzić domysły.

Wszystko jednak runęło w ostatnim odcinku sezonu- historia się nie zamknęła, nie wiadomo o co dokładnie chodziło w całym sezonie, nie było pointy. Wielu internautów pisało w komentarzach, że po obejrzeniu finału czuli się zdezorientowani.

Wiele do życzenia ma również realizm fabuły. Za wszystkimi zaginięciami uczniów stoi bowiem… Wywiad wojskowy. Tak nie przesłyszałeś się, wywiad wojskowy porywał uczniów wrocławskiego liceum… po co? Kto to wie.

Co teraz? Wile, osób zraziło się do Belfra, czy to będzie jednoznaczne z końcem produkcji? A może twórcy w trzecim sezonie postanowią udowodnić widzom, że są w stanie unieść serial na wyższy poziom niż reprezentuje II sezon.

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...