Zajrzyj do kuchni luksusowego hotelu Atlantis, The Palm

Informacja Prasowa - 28.03.2018
36

Zajrzyj do kuchni luksusowego hotelu Atlantis, The Palm

Rusza pierwszy internetowy serial kulinarny typu reality show pokazujący tętniące życiem i emocjami zaplecze restauracyjne hotelu Atlantis, The Palm. Projekt, zrealizowany we współpracy z marką San Pellegrino, zabierze widzów za kulisy i odsłoni tajniki kuchni jednych z najbardziej renomowanych restauracji w Dubaju.

To kolejny nowatorski pomysł hotelu, który chętnie podbija stawkę w wyścigu o palmę pierwszeństwa dla najbardziej inspirujących i innowacyjnych hoteli na świecie. Dzierży już tytuł najchętniej fotografowanego hotelu na Instagramie, oferuje darmowy nocleg swoim fanom na Facebooku, a teraz zaprasza na swój profil na kanale Youtube, gdzie od 22 marca będzie wyświetlał serial „Sekrety kuchni Atlantis, The Palm”.

Wedle założeń producentów serial ma przybliżać pracę renomowanych szefów kuchni stojących za sterami hotelowych restauracji Atlantis, The Palm. W pierwszym sezonie udział wziął charyzmatyczny Gordon Ramsay, firmujący swym nazwiskiem restaurację Bread&Street Kitchen, a także utytułowany szef kuchni Ossiano – Gregoire Berger. W każdym odcinku pojawi się inny znany influencer, który będzie podpatrywał i na bieżąco komentował codzienny rytuał kulinarnych gwiazd.

Fani hotelu na całym świecie będą mogli śledzić kolejne odcinki serialu „Sekrety kuchni Atlantis, The Palm” od 22 marca na oficjalnym kanale Youtube hotelu. Z kolei goście przebywający na miejscu będą mieli możliwość obejrzenia serialu w telewizji hotelowej w zaciszu swych apartamentów. Pierwszy odcinek dostępny jest tutaj: https://youtu.be/MYom6wKo-s8

Comments

comments

36
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...