Za 90 tys. dolarów boeingiem 757 z National Geographic po całym świecie

Informacja Prasowa - 27.11.2019
243

Za 90 tys. dolarów boeingiem 757 z National Geographic po całym świecie

Icelandair we współpracy z National Geographic zorganizuje ekskluzywną wycieczkę lotniczą dookoła świata. Pasażerowie polecą przebudowanym boeingiem 757 wyposażonym w 75 rozkładanych skórzanych foteli w towarzystwie światowych ekspertów z wielu dziedzin.

National Geographic oferuje podróż życia – wycieczkę prywatnym odrzutowcem po największych światowych cudach natury, historii i kultury. Na pokładzie oprócz pasażerów, którzy zapłacą 89 945 dolarów za osobę (przy rezerwacji dla pary) lub 98 940 dolarów za jedną osobę będą znajdować się także zaproszeni eksperci z wielu dziedzin, od fotografii po archeologię.

Na każdym z przystanków w ramach światowej trasy, która obejmuje 15 obiektów Światowego Dziedzictwa UNESCO, pasażerowie zatrzymają się w najlepszych dostępnych hotelach. Oprócz wycieczek i zaplanowanej rozrywki, podróżujący będą mogli uczestniczyć w wykładach ekspertów i naukowców towarzyszących im podczas podróży.

Pasażerowie odbędą 11 lotów, zaś oprócz nich, w cenę wliczone jest zakwaterowanie, posiłki, rozrywka i spotkania z naukowcami. Do tej pory National Geographic ma sześć zaplanowanych wycieczek. Pierwsza z nich rozpoczyna się 28 grudnia br. i potrwa do 20 stycznia 2020 roku.

Z Waszyngtonu trasa wiedzie na południe w kierunku Peru i Wyspy Wielkanocnej, a następnie przez Pacyfik do Samoa. Stamtąd pasażerowie udadzą się do Australii, Wielkiej Rafy Koralowej, Kambodży, Chin i świętego miasta Lhasa w Tybecie. Następnie zaplanowano zwiedzanie Taj Mahal, a później albo Równiny Serengeti albo krateru Ngorongoro w Tanzanii. Na koniec wycieczka zatrzyma się w starożytnym mieście Petra w Jordanii, a następnie skieruje się do Marrakeszu lub Gór Atlas.

Icelandair zapewni swojego boeinga 757-200 (TF-FIS), który zostanie przemalowany w barwy National Geographic i otrzyma 75 komfortowych rozkładanych, skórzanych foteli.

źródło: pasazer.com

 

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...