Z LifeTube do Spotlight Agency – do zespołu dołącza Milena Małyszek

Informacja Prasowa - 23.03.2022
61

Z LifeTube do Spotlight Agency – do zespołu dołącza Milena Małyszek

Z LifeTube do Spotlight Agency – do zespołu dołącza Milena Małyszek

21 marca br., obejmując stanowisko senior influencer managerki, do zespołu Spotlight Agency dołączyła Milena Małyszek. Zajmie się współpracami reklamowymi Team X, będzie także pełniła rolę managerki Moniki Kociołek, jednej z twórczyń Spotlight o ponad milionowym zasięgu na Instagramie oraz 2.6 mln na TikToku.

Milena Małyszek przeszła do Spotlight Agency z Lifetube, gdzie do jej obowiązków należały między innymi tworzenie koncepcji kreatywnych dla potencjalnych i stałych klientów firmy, pozyskiwanie nowych kampanii reklamowych. Była też managerką twórców z branż aktorskiej i rozrywkowej. W LifeTube koordynowała współpracę z takimi markami jak Shell, LetyShops czy Goplana.

Przed dołączeniem do LifeTube Małyszek przez ponad dwa lata pracowała w agencji reklamowej They.pl, gdzie odpowiadała za prowadzenie i realizację kampanii z influencerami z sektora beauty care – począwszy od nano-influencerów, a skończywszy na wysoko zasięgowych KOLs. W ramach swoich zadań zajmowała się planowaniem i realizacją strategii influencer marketingowej dla jednej z największych marek kosmetycznych na polskim rynku. Pracowała także przy kampaniach marek takich jak RTV Euro AGD, Orange, Vaillant czy VELUX.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w agencji Triple PR, gdzie była odpowiedzialna za komunikację korporacyjną marek z sektora B2B. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...