Z HONOR 10 Lite modelki ELLE stają się fotografkami

Informacja Prasowa - 07.02.2019
168

Z HONOR 10 Lite modelki ELLE stają się fotografkami

Z HONOR 10 Lite modelki ELLE stają się fotografkami

Modowa sesja zdjęciowa wykonana w całości smartfonem

 W najnowszym numerze ELLE zobaczymy zdjęcia wykonane HONOR 10 Lite. Ich autorkami są same modelki prezentujące stylizacje inspirowane błękitnym designem smartfonu.

 HONOR 10 Lite: inteligentna fotografia dla idealnych selfie

Popularność selfie rośnie z roku na rok. Robią je i publikują już niemal wszyscy – by pokazać nową fryzurę, odwiedzane miejsce czy miłe chwile spędzone z bliskimi. Potrzebujemy jedynie dobrego aparatu. I takim właśnie jest aparat HONOR 10 Lite. Z ośmioma pracującymi w czasie rzeczywistym trybami rozpoznawania scenerii[1], wspomagany sztuczną inteligencją podbija stawkę w grze o selfie doskonałe. Niezwykle szybko działający algorytm sztucznej inteligencji rozpoznaje różne scenerie, dzięki czemu, modyfikując czas ekspozycji, aparat zadba o piękne selfie z odpowiednio wyeksponowanym drugim planem.

Niezwykła sesja dla ELLE

Wysoką jakość zdjęć wykonanych aparatem HONOR 10 Lite zaprezentowano w najnowszym numerze magazynu ELLE. Utrzymane w odcieniach błękitu stylizacje modelek nawiązują do pięknych gradientowych, plecków smartfonu w kolorach przypominających letnie niebo. Zdjęcia (selfie, portretowe i całych sylwetek) zrobiły korzystając z HONOR 10 Lite same modelki.

Publikacji sesji towarzyszy video zrealizowane na backstage sesji zdjęciowej: https://youtu.be/tIaVMAqdUsc

Atrakcyjny design i świetna cena

HONOR 10 Lite na polskim rynku jest dostępny od 15 stycznia w rekomendowanej cenie 999 zł. Charakteryzują go m.in. wyjątkowy wspomagany sztuczną inteligencją 24Mpix aparat do selfie, mały notch w kształcie kropli wody oraz plecki mieniące się gradientowymi barwami. HONOR 10 Lite można kupić w klasycznych i lubianych odcieniach granatu i czerni (Sapphire Blue, Midnight Black) lub błękitu przypominającego chmury na letnim niebie

O marce Honor

Smartfony HONOR są dostępne od 2013 roku. Produkty marki pomagają łączyć się z bliskimi, bez względu na dystans. Nowoczesne technologie i zaawansowane aparaty pozwalają utrwalać najważniejsze dla użytkowników momenty, które w świetnej jakości mogą zostać z nimi na zawsze.

Comments

comments

168
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...