YouTube inwestuje w e-sport

Redakcja PR - 17.03.2017
138

YouTube inwestuje w e-sport, będzie wyłącznym nadawcą rozgrywek ligi ECS

Najpopularniejszy serwis video YouTube zainwestował w e-sport. Portal uzyskał wyłączne prawo do transmisji rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive w ramach Esports Championship Series.

Do tej pory to nasza najbardziej znacząca inwestycja w e-sport, która ilustruje zaangażowanie z jakim chcemy rozwijać elektroniczne rozgrywki” – mówi Ryan Watt, główny zarządca do spraw materiałów gamingowych na Youtube.

Pierwszy mecz będziemy mogli obejrzeć 25 marca – wtedy rozpoczynają się baraże do odsłony trzeciego sezonu rozgrywek CS.

Główne pojedynki transmitowane będą na kanale „Faceit” w Full HD, będzie można je obejrzeć również po zakończonej rozgrywce.

– „Youtube oferuje fanom niezrównane wrażenia podczas oglądania rozgrywek online. To zdecydowanie najczęściej oglądana platforma dla graczy na świecie, a wprowadzanie przez nią kolejnych innowacji sprawia, że to dla nas doskonałe miejsce, by rozwijać Esports Championship Series” – podaje w oficjalnym oświadczeniu Michele Attisani, współwłaściciel FACEIT.

Comments

comments

138
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...