Young Stars Festival ze Strefą Rodzinną

Informacja Prasowa - 22.07.2019
97

Young Stars Festival ze Strefą Rodzinną

Niemal dwudziestu artystów i ponad osiem godzin muzyki na żywo. 30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się szósta edycja Young Stars Festival. Na specjalnej scenie będzie można zobaczyć między innymi Sylwię Lipkę, Bartka Kaszubę, Felivers czy Weronikę Juszczak oraz gwiazdy z zagranicy – HRVY, Bars & Melody, Roadtrip oraz Lukasa Riegera.

Young Stars Festival to największy muzyczny festiwal nastolatków i dla nastolatków. W tym roku odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się stworzyć specjalną strefę Family Space.

W dedykowanej przestrzeni, której partnerem został Komputronik, rodzice uczestników festiwalu będą mogli zrelaksować się, wziąć udział w degustacji kawy czy posłuchać muzyki.  Na miejscu przygotowano również przestrzeń telewizyjną z bogatą ofertą filmową. Zaplanowano także prelekcje na temat mody, zdrowego żywienia, urody oraz ekologii i tolerancji. Dodatkową rozrywką będzie strefa Game Party, gdzie uczestnicy będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach na konsolach.

Bilet rodzinny upoważnia do wejścia dwóch osób wraz z opiekunem, który będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu za darmo.

Bilety można kupować na stronie www.ebilet.pl.

Comments

comments

97
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...