Yieldbird głównym partnerem programatycznym serwisu Weszło.com

Informacja Prasowa - 30.01.2020
34

Yieldbird głównym partnerem programatycznym serwisu Weszło.com

Do portfolio firmy Yieldbird, specjalizującej się w optymalizacji zasobów reklamowych wydawców, dołączył serwis sportowy Weszło.com. Eksperci Yieldbird współpracują z serwisem w zakresie zarządzania i optymalizacji reklamy programatycznej.
Zespół Yieldbird jest odpowiedzialny za całość działań reklamowych Weszło.com w obszarze reklamy programatycznej. Eksperci firmy zajmują się m.in. zarządzaniem cenami w aukcjach otwartych, tworzeniem oferty programmatic direct, optymalizacją zestawu wykorzystywanych platform reklamowych oraz testami nowych technologii.
Dzięki ekspertyzie i doświadczeniu zespołu specjalistów z Yieldbird byliśmy w stanie znacznie poprawić i uprościć zarządzanie reklamą programatyczną na Weszło.com. Przełożyło się to na wzrosty przychodów już na przestrzeni pierwszych kilku miesięcy naszej współpracy – mówi Filip Cieśliński, Product Manager w Sport Brokers, agencji zarządzającej powierzchniami reklamowymi Weszło.com.
Weszło.com dołączyło do szerokiego portfolio najpopularniejszych polskich serwisów sportowych zarządzanych przez Yieldbird w zakresie reklamy programatycznej, takich jak Sport.pl, Sport.TVP.pl, Realmadryt.pl czy FCBarca.com.
Weszło.com jest serwisem sportowym tworzącym treści o tematyce sportowej, w szczególności dotyczące piłki nożnej. Serwis działa od ponad 10 lat i ma bazę ponad 800 tys. regularnych użytkowników, którzy śledzą także kanały wydawcy w innych mediach – radiu i telewizji internetowej.

Comments

comments

34
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...