Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o. wybrało agencję OneMulti do wsparcia komunikacji i działań public relations

Informacja Prasowa - 26.01.2021
127

Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o. wybrało agencję OneMulti

Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o. wybrało agencję OneMulti do wsparcia komunikacji i działań public relations

Polski oddział Xiaomi, światowego lidera technologicznego, wybrał na drodze przetargu agencję OneMulti. Z początkiem lutego 2021 roku OneMulti zajmie się kompleksowym wsparciem public relations, media relations i CSR.

Agencja będzie odpowiadać za strategię komunikacji PR w Polsce, kontakt z mediami, koordynację urządzeń do testów, tworzenie i dystrybucję informacji oraz organizację wydarzeń skierowanych do dziennikarzy.

Chcemy, aby nasza komunikacja była taka, jak nasze produkty. Doskonale zaprojektowana i realizowana z myślą o użytkownikach. Wybór OneMulti wynika z zaproponowanej przez agencję wizji, projektów i doświadczenia na rynku – mówi Jolanta Stryjczak PR Head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.

Xiaomi to jedna z najciekawszych marek technologicznych na świecie. Ma unikalne podejście do tworzenia produktu, do relacji z użytkownikami. Cieszymy się, że naszą wspólną ambicją jest realizacja najlepszych projektów komunikacyjnych na rynku, czyli dostosowanych do potrzeb mediów i ich widowni. Czujemy wzajemne zaufanie, to ważne – powiedział Mariusz Pleban, właściciel i CEO OneMulti.

Comments

comments

127
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...