Xerox i Basware zawiązują globalne partnerstwo

Informacja Prasowa - 01.08.2018
189

Xerox i Basware zawiązują globalne partnerstwo

Basware, światowy lider w zakresie systemów płatności działających w sieci, e-fakturowania i innowacyjnych usług finansowych, wybrał Xerox do obsługi operacji skanowania i rejestrowania dokumentów w ponad 28 krajach.

W ramach umowy z Basware Xerox będzie zarządzał operacjami skanowania, rejestrowania i przechowywania dokumentów w wysokości 24 milionów faktur rocznie. Zapewniając tym samym szybkie i ekonomiczne rozwiązanie dla ponad 400 globalnych klientów Basware, którzy potrzebują przetwarzania faktur w formie papierowej oraz e-mail w czasie wdrażania cyfrowej transformacji biznesu.

Xerox i Basware będą współpracować, umożliwiając klientom z obu organizacji uzyskanie dostępu do największej na świecie sieci e-fakturowania oraz najlepszego, w swojej klasie skanowania i globalnych możliwości wsparcia firmy Xerox.

„Chcemy pomagać klientom w upraszczaniu ich działań, mądrzejszym wydawaniu środków i sprawić, aby wszystkie procesy zakupowe weszły w cyfrową erę. To partnerstwo jest kolejnym mocnym przykładem tego, jak ważne jest dla nas ukierunkowanie operacyjne i jak realizujemy naszą strategię. Koncentrujemy się na rozwoju chmury i budowaniu skalowalnego, globalnego biznesu”- powiedział Vesa Tykkyläinen, Dyrektor generalny Basware Corporation – „Wybraliśmy Xerox, ponieważ zapewniają najlepszą, w swojej klasie, technologię i usługi w dziedzinie przechowywania dokumentów, funkcjonują w wielojęzycznym środowisku pracy, a także podzielają nasze wartości w budowaniu silnego ekosystemu partnerskiego.”

„Połączone siły Basware i Xerox podkreślają nasze zaangażowanie w cyfrową transformację biznesu” – powiedział Hervé Tessler, Prezes ds. Operacji międzynarodowych w firmie Xerox. –„Basware i Xerox dążą do tych samych celów, zapewniając swoim klientom najlepsze usługi i wspierając ich wzrost dzięki innowacjom.”

 

O Basware

Basware jest światowym liderem dostarczającym sieciowe rozwiązania typu „kupuj i płać”, e-fakturowania i innowacyjnych usług finansowych. Sieć handlu oraz finansowania Basware łączy firmy w ponad 100 krajach i terytoriach na całym świecie. Jako największa, otwarta sieć biznesowa, Basware zapewnia skalowalność i zasięg dla organizacji każdej wielkości, umożliwiając im rozwój działalności i zwiększenie wartości w swoich działaniach, poprzez uproszczenie oraz usprawnienie procesów finansowych. Małe i duże firmy na całym świecie uzyskują znaczne oszczędności, bardziej elastyczne warunki płatności, większą efektywność i bliższe relacje z dostawcami. Dowiedz się więcej na www.basware.com.

Śledź Basware na Twitterze: @Basware, dołącz do dyskusji na Basware LinkedIn, Basware Facebook oraz Basware Blog.

 

O Xerox

Xerox Corporation jest liderem technologicznym, który wprowadza innowacje w sposobie, w jaki świat komunikuje się, łączy i działa. Doskonale rozumiemy, czym jest informacja i to, że może przybierać różne formy. W naszych działaniach skupiamy się zarówno na usługach związanych z papierem, jak i technologiami cyfrowymi, zwiększającej się roli technologii mobilnych, a niekiedy potrzebie połączenia pracy oraz życia prywatnego. Każdego dnia nasze innowacyjne technologie druku i inteligentne rozwiązania biurowe pomagają ludziom komunikować się i pracować sprawniej. Dowiedz się więcej na stronie www.xerox.com i obserwuj nas na Twitterze: @Xerox.

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...