Xbox Game Pass od Monster Energy i Żabki

Informacja Prasowa - 08.05.2019
240

Xbox Game Pass od Monster Energy i Żabki

Firmy Microsoft, Monster Energy i sklepy Żabka łączą siły. W ramach wspólnej promocji, klienci, którzy kupią napoje energetyczne w dowolnym punkcie sieci, otrzymają dostęp do usługi Xbox Game Pass. Akcja trwa od 8 maja do 2 czerwca br.

Xbox Game Pass to usługa abonamentowa dająca dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsoli Xbox One, bez żadnych ograniczeń. W katalogu Game Pass dostępne są m.in. pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM, jak również wydawnictwa Xbox Game Studios, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, w tym Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r. Gears 5.

Znajdź swoją następną ulubioną grę z Xbox Game Pass!

W ramach promocji trzech marek, żeby zdobyć dostęp do Xbox Game Pass wystarczy, w okresie od 8 maja do 2 czerwca, kupić w sklepach sieci Żabka 4 puszki dowolnych napojów Monster Energy i zachować paragon. Znajdujący się na nim specjalny kod należy zarejestrować na stronie www.monstergaming.pl. Na adres mailowy podany w zgłoszeniu zostanie dostarczony jednorazowy kod umożliwiający korzystanie z usługi Xbox Game Pass za darmo do 4 tygodni. Można go połączyć z już aktywnym abonamentem.

Nasza firma jest bardzo aktywnym partnerem graczy na całym świecie. Jesteśmy obecni na największych imprezach esportowych, wspieramy topowe zespoły i najważniejsze premiery gier. W tym roku zdecydowaliśmy się na coś nowego. Uważamy, że udało nam się stworzyć promocję, która zadowoli nie tylko zapalonych graczy, ale także osoby, które do tej pory rzadko grały na konsoli– mówi Roman Pantera, Business Director Poland z Monster Energy.

Akcja będzie promowana w internecie w kanałach partnerów, w menu konsoli Xbox One oraz w sklepach i gazetkach promocyjnych sieci Żabka.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostepnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej, dostępnej na platformach Android i iOS. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

Comments

comments

240
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...