Wzmocnienie zespołu „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra”

Informacja Prasowa - 07.03.2017
23

Wzmocnienie zespołu „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra”

Od marca br. za marketing „Wysokich Obcasów”, „Wysokich Obcasów Extra” oraz serwisu Wysokieobcasy.pl odpowiada Monika Summer-Brason.

Do obowiązków Moniki Summer-Brason należy współtworzenie i realizacja strategii marketingowej, promocyjnej i komunikacyjnej. To nowe stanowisko w strukturach Agory, które powstało w związku z planami wydawcy dotyczącymi rozwoju obszaru kobiecego. Dotychczas promocją  magazynów i serwisu zajmował się dział promocji „Gazety Wyborczej”.

wysokie obcasy

Monika Summer-Brason
Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta

Monika Summer-Brason jest związana z branżą wydawniczą od 16 lat. Przez ostatnie trzy lata pracowała jako dyrektor promocji i komunikacji w Wydawnictwie Zwierciadło, gdzie odpowiadała m.in. za miesięczniki „Zwierciadło”, „Sens”, a także za projekty wydawnicze działu książek. W latach 2008-2012 w wydawnictwie G+J Polska (obecnie Burda Polska) pełniła funkcję dyrektor wydawniczej i dyrektor promocji magazynów kobiecych. Wcześniej była odpowiedzialna za komunikację marketingową dziennika „Polska The Times”. Pracowała także w Axel Springer (obecnie Ringier Axel Springer Polska) dla tytułów „Newsweek Polska” i „Forbes.

Do zespołu dołączyła również Adrianna Dobrzyńska, związana z miesięcznikami „Zwierciadło” i „Sens”, gdzie przez ostatnie dwa lata odpowiadała za promocję i komunikację.

Adrianna Dobrzyńska Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta

Adrianna Dobrzyńska
Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta

Prawa kobiet, solidarność, nowoczesny feminizm, czyli to, co w Polsce wiele pism kobiecych dopiero odkrywa i eksponuje ze względów rynkowych, dla nas od początku istnienia pozostaje niezmiennie częścią tożsamości „Wysokich Obcasów” i wspólnym światem wartości milionów kobiet w Polsce – mówi Joanna Mosiej-Sitek, wydawca „Wysokich Obcasów”, „Wysokich Obcasów Extra” oraz serwisu Wysokieobcasy.pl. – Czytelnictwo i sprzedaż egzemplarzowa tygodnika, rosnąca pozycja ekskluzywnego miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, a także oglądalność treści kobiecych w serwisie i w mediach społecznościowych pokazują, że to jest czas „Wysokich Obcasów” – dodaje.

Zmiany nastąpiły również w serwisie Wysokieobcasy.pl, którego dotychczasowa redaktor naczelna Zuzanna Ziomecka pracuje nad realizacją „Women Choose The News” – projektu „Wysokich Obcasów” , który jako jeden z trzydziestu w kategorii „Dużych Projektów” otrzymał dofinansowanie w ramach drugiej rundy programu Google Digital News Initiative. Jej obowiązki od stycznia br. przejęła Daria Dziewięcka, która wcześniej pracowała w Gazeta.pl jako wydawca serwisu Metrowarszawa.Gazeta.pl, a w latach 2012-2014 odpowiadała za wydawanie strony głównej serwisu Natemat.pl.

Daria Dziewiecka Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta

Daria Dziewiecka
Fot. Pawel Kiszkiel / Agencja Gazeta

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...