Wzmocnienie zespołu welovemedia: Nowe osoby dołączają do firmy.

Informacja Prasowa - 04.06.2024
124

Powrót Magdaleny Kosińskiej oraz zatrudnienie Weroniki Gładych to kolejne etapy dynamicznych zmian w spółce

W lutym tego roku do zespołu welovemedia dołączyła Weronika Gładych, obejmując stanowisko Marketing & Product Managera. W firmie jest odpowiedzialna za wdrożenie i nadzór nad nowym produktem – rich media, a także za wszelkie działania komunikacyjne. Gładych przynosi ze sobą ponad 14 lat doświadczenia w branży digital. Wcześniej pracowała w Clear Channel jako Marketing Manager, a przez ponad dekadę pełniła funkcje Marketing Managera oraz Senior Account Managera w adrino. To właśnie w adrino, w 2013 roku, realizowała jedne z pierwszych kampanii rich media w Polsce, współpracując z markami takimi jak Ferrero, Sephora, Agata Meble, Levi’s, Kompania Piwowarska, Orange, Comarch i wieloma innymi. W welovemedia jej główne obowiązki obejmują działania komunikacyjne, wspieranie działu sprzedaży oraz kompleksowe zarządzanie kampaniami rich media w ramach spółek welovemedia i welovedata.

Weronika Gładych

Na początku roku zespół został dodatkowo wzmocniony powrotem Magdaleny Kosińskiej z urlopu macierzyńskiego. Po rocznej przerwie wróciła do działu sprzedaży jako Senior Account Manager, odpowiedzialna za pełną obsługę domów mediowych. Kosińska zdobywała swoje ponad 10-letnie doświadczenie m.in. w firmach takich jak Email Network, Kwanko oraz Trade Doubler. Przeprowadzała setki kampanii zarówno z zakresu performance marketingu, jak i klasycznego display’u, dla licznych marek polskich i zagranicznych.

Magdalena Kosińska

Zmiany w strukturze welovemedia rozpoczęły się już w 2023 roku, kiedy to Paweł Lesiak wykupił 100% udziałów w spółce, obejmując funkcję CEO&Founder welovemedia&welovedata. Wówczas zatrudniono również Dawida Buturlę na stanowisko Senior Project Managera. Buturla posiada ponad 12 lat doświadczenia w branży digital, wcześniej pełnił m.in. funkcję Business Development Director w SalesWay oraz Head Of Business Development w Engage Data. W welovemedia skupia się głównie na produktach native i display.

Paweł Lesiak

Dawida Buturla

Powrót Magdaleny Kosińskiej oraz zatrudnienie Weroniki Gładych to kolejne etapy dynamicznych zmian w spółce. Firma kontynuuje strategię rozwoju opartą na wdrożeniach nowych produktów wykorzystujących agregowanie danych oraz AI, zapoczątkowaną przez Pawła Lesiaka w 2023 roku.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...